Přívlač a dravci

Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 26.6.2013 15:03:11

Hugo Fisher >> Hodně zdaru. Kosičky jsou nejen základ, ale taktéž naprostá pecka a bašta okounů 50 plus.

    Mates PB - Profil | St 26.6.2013 15:02:22

    šmudla007 >> Krásná fotka, zvláště kvituji úhlopříčnou kompozici kterou trošičku ruší ten metr, ale nikdo nejsme dokonalý.

      Mysho22 - Profil | St 26.6.2013 14:50:29

      šmudla007 >> konečne poriadna kupelnofka ani si nepamatam kedy sa tu obdobné dielo vyskytlo hádam naposledy Bilovka od P!fa :-D

        Kruan - Profil | St 26.6.2013 14:49:55

        šmudla007 >> ja ho nechytl jeste nikdy :)

          martcv - Profil | St 26.6.2013 14:49:44

          šmudla007 >> ryby bez chuti?.....naše nejlepší ryba a ty řekneš bez chuti....příště si chyť kapra....:-)

            šmudla007 - Profil | St 26.6.2013 14:46:18

            Tož kdo letos ještě nechytl candáta? Mě když se pomůže a poradí tak zvládnu aplikovat :)
            7cm gumička a ryba bez chuti a bez zápachu(sterilní filé) je doma,
            Ryba lehce přes padesát cm a lehce přes kilogram.

              Hugo Fisher - Profil | St 26.6.2013 14:17:50

              Kruan >> já nevím, já tam nikdy nebyl.

                Kruan - Profil | St 26.6.2013 14:16:17

                Hugo Fisher >> A ja blbec jsem si celou dobu myslel ze ty dva pisaky u silnice jsou soukromaky. :)

                  Hugo Fisher - Profil | St 26.6.2013 14:12:48

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> škoda, my jedem vraždit na Kosičky dnes.

                  Kosičky jsou základ všeho.

                    Kruan - Profil | St 26.6.2013 14:06:41

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Kosicky, jako ty u HK ? :) resp mezi HK a Chlumcem :)

                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 26.6.2013 14:04:59

                      Reznik76 >> tak to video lže

                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 26.6.2013 14:03:58

                        Hugo Fisher >> Dneska jsem fotr na plný úvazek. Vyrážím zítra ráno, ale ty Kosičky mám opravdu v plánu prubnout

                          MB - Profil | St 26.6.2013 14:03:19

                          LosPafkos >> lepší po tom než po tobě...no ňi?

                            Kruan - Profil | St 26.6.2013 14:02:11

                            MB >> to je petimistnej boat :)

                              LosPafkos - Profil | St 26.6.2013 13:58:39

                              MB >> vypadá to za ty prachy dobře,jen aby mě po tom nevyjel velký sumec :-)))

                                MB - Profil | St 26.6.2013 13:54:50

                                  LosPafkos - Profil | St 26.6.2013 13:49:53

                                  MB >> ne,koupím ještě jeden,nemám kam dávat úlofky a lahváče :-)) Ahoj

                                    MB - Profil | St 26.6.2013 13:47:45

                                    LosPafkos >> budeš prodávat bouta?

                                    ahoj ty tam

                                      LosPafkos - Profil | St 26.6.2013 13:45:21

                                      kubizz73 >> radím ti pořiď si bouta a vyvaruješ se setkání na břehu s tou chátrou zde :-)) Děkovat nemusíš.

                                        Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 13:43:21

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> dle jednoho nejmenovanýho vídea se parmy mláťej kladivem a pak do igelitky nebo do kýble

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda