Přívlač a dravci

Hugo Fisher - Profil | St 26.6.2013 13:39:04

Netipa - poslední hrdina MRKu >> zajedem dnes na ty Kosičky na okyse, nebo se dnes k nam nepripojis?

    Worm - Profil | St 26.6.2013 13:37:41

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Na co sak,když stačí kus provazu??? :o)

      MB - Profil | St 26.6.2013 13:36:51

      Rytíř >> 49,9999 na 50,0001....:c))))

        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 26.6.2013 13:36:29

        Kapr se odjakživa sakuje vy burani. Přivazuje se sumec, parma se pytluje, okoun se kyblíkuje, cejn se dokřovízahazuje, úhoř se přibíjí a lín se nastražue

          Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:33:14

          Pedro1 >> už mažu,je to 50 na 50,tak se nevysírej:-))

            Worm - Profil | St 26.6.2013 13:32:36

            Pedro1 >> Kdepak...alespoň nepopíchaj tolik ryb!!! :o)

              MB - Profil | St 26.6.2013 13:32:36

              Pedro1 >> neděkuj...vyberu si to u tebe v krabičce :c)))))))

                Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 13:32:11

                Rytíř >> Jak vidíš z odkazu od MB,tak na prvním místě je verZatilka.
                Až na druhém místě v závorce je verSatilka.
                Takže mám pravdu já:-)))

                A nazdar:-)

                  Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 13:31:16

                  MB >> Díky:-)

                    Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 13:30:55

                    Worm >> To aby jim závody protáhly na 24 hodin.

                      MB - Profil | St 26.6.2013 13:30:25

                      Pedro1 >> vy dvě woli ......http://cs.wikipedia.org/wiki/Verzatilka

                        Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:29:54

                        Worm >> ředitel zoo,toho znáš:-))A mizím...

                          Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:29:17

                          Mates PB >> a je vyřešeno..

                            Kruan - Profil | St 26.6.2013 13:27:58

                            Worm >> nene..to je viroza !!!

                              Worm - Profil | St 26.6.2013 13:22:53

                              Rytíř >> Jedinýho Zemana znám našeho prezidenta a ten je mi navíc úplně u prdele....takže nevím,ale chlastá taky solidně...to zase jo :o)

                                Mates PB - Profil | St 26.6.2013 13:22:06

                                Pedro1 >> Versatilka, je umělecky, a verzatilka je obyčejně.

                                  Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:21:04

                                  Pedro1 >> tak a kdo má tet pravdu?:-))

                                    Worm - Profil | St 26.6.2013 13:20:50

                                    Pedro1 >> Vzal bych to z jedný vody načisto...třeba takový plavačkáři....Howno dlouhej tunel plnej naházenejch ryb.Pěkně 20m šnůry a pěkně šetrně navlékat a nakonec klidně jebnout nějakou zarážku.

                                      Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:20:28

                                      Worm >> kde se fláká major Zeman,vůbec to tu nehlídá skrze chlast:-))

                                        Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 13:19:50

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda