Přívlač a dravci

Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:19:47

Pedro1 >> to je vů..,kaviárový tousty,to je vů..:-))

    Worm - Profil | St 26.6.2013 13:18:55

    Rytíř >> Nazdar.....Důležitý je tady naprosto všechno....votomnic :o)

      Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 13:18:51

      Worm >> Já bych hlavně rozjel uvazování nástražních rybek.Režnou nit a uvázat si třeba 20 hrouzků by byla velká zábava.

        Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:18:06

        Worm >> nazdar koněpůle.Tohle je náhodou důležitý:-))Prasečák se neváže,to je kámoš.

          Worm - Profil | St 26.6.2013 13:16:59

          Rytíř >> řešíte tady hovadiny a přitom pořád nevím,jestli je košér uvazovat sumce a nebo ne......vypadá to divně,podle mě by se to mohlo rozmoct i třeba na kapř a podobné druhy....fotka s uvázaným prasečkynem...to by byl asi originál i tady na Mrdku :o))))

            Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 13:15:52

            Rytíř >> "Pítře-malý candátku",verzatilka se píše odjaktěživa se Z:-)))

              Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:15:00

              Pedro1 >> šak ty víš a píše se "S".

                Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 13:13:34

                Rytíř >> Co konkrétně je nesmysl Verzatilko?:-)

                  Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:12:19

                  Pedro1 >> neplácej zas nesmysly:-))

                    Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 13:11:44

                    Rytíř >> Tak nejdřív nabádáš a pak nadáváš?Co kdyby jsi taky něco poradil,"Pítře-malý candátku":-)))

                      Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:10:17

                      Pedro1 >> no vida jak ti to de,Pedroanýzáku:-))

                        Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:07:44

                        Pedro1 >> tak už hybaj,taky jedna pro tebe:-))
                        http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=656243

                          Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 13:06:37

                          Rytíř >> To je celostátní bordel,nevím proč se usídlili zrovna tady:-)

                          Verzatilko:-)

                            Rytíř - Profil | St 26.6.2013 13:04:46

                            Pedro1 >> co to tam máte v práglu za bordel.Rusnák,nebudete ještě povolávat Rosola?:-))Sem myslel,že tihle pleyeři už jsou mimo hru..A vůbec,neválej se tady,jsou nové otázky na vláčecí pruty a vlasce na přerostlý oukleje,tak mazej radit.

                            EDIT:Versatilko.

                              Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:56:32

                              LudaT >> Jářku,budu se snažit nedělat ostudu,votomnic:-)

                                Rytíř - Profil | St 26.6.2013 12:50:10

                                Kruan >> v pohodě:-))

                                  Rytíř - Profil | St 26.6.2013 12:48:32

                                  Pedro1 >> tak žiju,pokusím se:-))

                                    Kruan - Profil | St 26.6.2013 12:39:17

                                    Rytíř >> jo takleee :) asi si sedim na vedeni :)

                                      LudaT - Profil | St 26.6.2013 12:34:01

                                      Pedro1 >> Holečku na tebe si dám pozor! Bacha na přešlapy. :-))))

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda