Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:28:37

LudaT >> Hoši dávejte pozor,tady není prostor na chyby:-)))

    Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:28:06

    LudaT >> Jak nejsi rychlej,jseš furt druhej,pátej,...:-)

      Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 12:25:10

      Pedro1 >> sorač nemáš taky sem vůl :-( zbrklej

        Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:24:25

        Reznik76 >> Fungujou mi všechny tři.

          LudaT - Profil | St 26.6.2013 12:23:31

          Pedro1 >> Už sem editoval. :-)) Ty seš rychlej jak tentononc todlenc...

            Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:23:23

            Reznik76 >> Nech toho.Já se potřebuju zbavit spousty malých woblerů.Tak si mládežníky připravuju:-)))

              Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 12:23:16

              Pedro1 >> máš ty odkazy nějako rozbitý :-)

                Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:22:54

                LudaT >> Jsou to 3 díly wole:-)))

                  LudaT - Profil | St 26.6.2013 12:22:37

                  Pedro1 >> Omyl, jsem vůl :-))

                    Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 12:22:30

                    kubizz73 >> nechceš radši zkusit plavačku? Měl bych tu pěknou matchku :-)))) když už si v tom nakupování

                      Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:22:06

                      kubizz73 >> Až to přelouskáš,přijď říct jak to vidíš.

                      Není zač.

                        Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:21:34

                        kubizz73 >> Čti.

                        http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=1038&kw=začínáme s přívlačí

                          Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:21:04

                          kubizz73 >> Čti.

                          http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=1018&kw=začínáme s přívlačí

                            Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:20:19

                            kubizz73 >> Čti.

                            http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=1006&kw=začínáme s přívlačí

                              Mates PB - Profil | St 26.6.2013 12:19:22

                              kubizz73 >> No to seš tady správně, tady ti poradí.

                                Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:19:02

                                Rytíř >> Furt nějakej.Jak se máš Pítr?Bude letos céčko přes osmpjetek?:-)))

                                  kubizz73 - Profil | St 26.6.2013 12:18:27

                                  chtěl bych začít z přívlačí co bych si mě na koupit

                                    Rytíř - Profil | St 26.6.2013 12:15:28

                                    Pedro1 >> nákej provar?:-))

                                      Rytíř - Profil | St 26.6.2013 12:14:50

                                      Reznik76 >> mě to trklo hned.

                                        Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 12:10:56

                                        Rytíř >> ahá na JV sem ani nepomyslel

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda