Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:08:52

Hugo Fisher >> Jsem si myslel,že se po tom jenom zapráší.

    Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 12:08:37

    Kruan >> Já jich mám dost,ale používám celý rok tak 3-4 druhy.Takže by mi jich deset stačilo a sem tam bych přikoupil to co utrhnu.

      Rytíř - Profil | St 26.6.2013 12:06:30

      Reznik76 >> asi mýlka z tvé strany,myslel jsem nejlepšího Českého rybáře:-)

        Rytíř - Profil | St 26.6.2013 12:05:31

        Kruan >> Vágner.Už jo?:-))

          Mates PB - Profil | St 26.6.2013 12:04:18

          Kruan >> Počkej, to neni odpověď. Já chci vědět odkdy čtou skautí pionýrský(naše) komiksy?

            Kruan - Profil | St 26.6.2013 12:02:20

            Mates PB >> Tak samozrejme mam i svazane originalni Rychle sipy poctive sbirane ze zadnich stran. A takova chata v jezerni kotline to je parada :)

              Hugo Fisher - Profil | St 26.6.2013 12:00:23

              Reznik76 >> ja bych jich nikdy tolik nekoupil, kdybych jich za mych bohatych casu znudeneho internetoveho utracece neobjednal desitky a desitky z USA..

                Mates PB - Profil | St 26.6.2013 11:59:11

                Kruan >> A taky nezapoměň na Kroniku strážců. Hele a odkdy čtou skautí komiksy z ábíčka?

                  Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 11:59:08

                  Hugo Fisher >> já jich ještě tolik nekoupil a nekoupim narozdíl od ostatních pepiků vodsaď na ty Rapaly nemam ruce nebo co

                    Hugo Fisher - Profil | St 26.6.2013 11:58:04

                    Kruan >> to jsem si nechal jen to, co vyuziju.

                      Kruan - Profil | St 26.6.2013 11:56:25

                      Hugo Fisher >> slusny :) a to jsi skoncil s vlacenim a nebo jsi presel na gumy ? :)

                        Hugo Fisher - Profil | St 26.6.2013 11:53:51

                        Kruan >> ja uz svych 200 rapal prodal, zbylo mi jich tak 20.

                          Kruan - Profil | St 26.6.2013 11:53:15

                          Reznik76 >> spravne...a mel jsem to jako prezdivku ve skautu :) tem komiks samozrejme mam doma..je to bomba...stejne jak Galaxie, A.R.N.A.L., Vzpoura mozku , Maly Buh atd :) ale to jsme ve spatnem tematu :)

                            Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 11:50:59

                            Rytíř >> ty jo teď si vzpomínám to byl komiksovej hrdina v ábíčku ne?

                              Kruan - Profil | St 26.6.2013 11:47:18

                              Hugo Fisher >> skoda :)
                              jen tak informativne ...kolik wobleru mate ve svych "krabickach", vy co vlacite uz roky :)

                                Hugo Fisher - Profil | St 26.6.2013 11:44:26

                                Kruan >> prisel jsi zhruba s 4 letym zpozdnenim. Velke nakupy wobu z USA pres ebay, rozumej - stovky kusu - uz jsou davno pase.

                                  Hugo Fisher - Profil | St 26.6.2013 11:43:37

                                  Pedro1 >> uz mi psal, lec ORO je uz rozebrany. Moc velka poptavka na jen 5000 wobu, no.

                                    Kruan - Profil | St 26.6.2013 11:42:45

                                    Pedro1 >>hned jsem mu napsal ;-)

                                      Kruan - Profil | St 26.6.2013 11:41:35

                                      Rytíř >> ?? to jsem nepochopil

                                        Rytíř - Profil | St 26.6.2013 11:32:35

                                        Kruan >> Se svým jménem budeš mít s ebay poštu zdarma a woby ještě za jinou cenu.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda