Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | St 26.6.2013 11:31:02

Kruan >> Hugo Fisher teď objednal 5000 ks těch nejlepších woblerů.Jedná se o Shalow Shad Rap 9 cm v barvě ORO.
Žádná jiná nástraha nikdy nebyla lepší.Tak se jich vzalo 5000 ks a rozdělíme si je.
Mu napiš,třeba má ještě něco volného.

    NKruan - Profil | St 26.6.2013 11:25:39

    jak rikal vždycky muj deda "jak je to zusa tak je to nejlepsi" :D a neobjednavate si tady nejak hromadne treba z USA ? :) pres ebay nejak ? kdyz by jsme se slozili nejak na postovny ?

      Nkoubic - Profil | St 26.6.2013 11:22:48

      Pedro1 >> :)))))

        NPedro1 - Profil | St 26.6.2013 11:21:41

        u.x.a. >> Tam už se včera mají líp než zítra.

          Nu.x.a. - Profil | St 26.6.2013 11:19:21

          Kruan >> to je holt amerika..

            NKruan - Profil | St 26.6.2013 11:14:37

            u.x.a. >> sakra jak je mozny ze to u nas stoji 3x tolik ??? vzdyt to do te ameriky musi pres cely atlantik !!

              NKruan - Profil | St 26.6.2013 11:13:47

              koubic >> objednaval ..v klidu jsem si to prohledl na netu..na miste jsem si pak jeste stejne koupil jeden navic :)

                Nu.x.a. - Profil | St 26.6.2013 11:10:33

                Kruan >> dej vlasec a lanko, v americe jedou většinou vlasec,tam ale rapala vyjde na 49 kč i když neni v akci..

                  Nkoubic - Profil | St 26.6.2013 10:57:29

                  Kruan >> vždyť jsi z HK, tys to objednával? do Rybiny si můžeš zajít

                    NPedro1 - Profil | St 26.6.2013 10:53:15

                    Kruan >> Lanko tam dej na 100%.Jestli vlasec,nebo pletenka je na Tobě.

                      NKruan - Profil | St 26.6.2013 10:48:13

                      sakris ja z nich mam takovou radost , ze bych je sel rovnou to nekam vyzkouset...dest ne dest :)
                      aorat nevim jestli mam vyhodit tu pletenku a chytat na vlasec a lanko...preci jenom kdyz chtnu vetev, tak tou pletenkou ji vytahnu ale vlasec praskne i s woblerem pod vodou :)

                        NKruan - Profil | St 26.6.2013 10:22:49

                        tak jsem na miste neodolal a jeste poridil toto :
                        http://www.rybina.cz/wobler-rapala-jointed-shad-rap​-rattlin-7cm-ft/

                          Nyvana - Profil | St 26.6.2013 10:12:12

                          martcv >> Tak neříkám,že bych nechtěla i candoše:-)Vím,že na candoše musím mít nástrahu u dna,štiku spíš na wobíka,nebo rotačku.

                            Nmartcv - Profil | St 26.6.2013 10:05:32

                            yvana >> tak na okouny to řešit nemusíš.....ten se vyšplhá skoro po každý nástraze

                              Nyvana - Profil | St 26.6.2013 10:05:30

                              Pedro1 >> Kopyto jsem já,zatím taky držím:-)Těch mám doma dost,ale chtěla jsem vyzkoušet i něco jiného,tak jsem vyndala co mám z těhle nástrah doma uf je toho až moc:-)

                                Nyvana - Profil | St 26.6.2013 10:03:55

                                martcv >> Martine díky,vidíš to by mě nenapadlo,to píchnout jenom za tlamičku.Nevím kam dát ten přídavní háček.A už vůbec ne,jak to přidělat.Já spíš jsem na ty okouny.

                                  NPedro1 - Profil | St 26.6.2013 10:03:26

                                  yvana >> Kopyta vydržej docela dost.Nebo superbanja.

                                    Nmartcv - Profil | St 26.6.2013 10:00:40

                                    yvana >> ahoj....dlouhej háček ti nástrahu "zabije"...tady je spíše výhoda háček kratší aby to mělo co nejvíce volnosti....dá se to napíchnout i jako rybka "za tlamu" to pak teprve dělá divy.....u okounů je to supr a i menší to poctivě zhltne...u candátů je to horší. ty to rádi tahaj za koneček...tam pomůže jen přídavnej háček na přívěsu
                                    vyzkoušej si to u břehu jak se to hejbe....to ti napoví jak to tahat....:-)
                                    jo ještě je dobrý nesekat hned ale jako chvíli počkat...jí počítám jedna, dvě a pak zatnu...:-)

                                      Nyvana - Profil | St 26.6.2013 10:00:02

                                      Knapík >> Jde mi o jedno,že tyhle dlouhý smáčky bere asi ryba spíš jenom za konec nástrahy,tak jsem chtěla vědět,jak dlouhý háčky.Měří 9cm a nikdy jsem s nima nechytala.

                                        Nyvana - Profil | St 26.6.2013 9:58:15

                                        Pedro1 >> Dobře tak mi sem dej něco,co není po první rybě k vyhození i když,klidně to po první rybě vyhodím,když to bude candoš 70+:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda