Přívlač a dravci

OG - Profil | St 26.6.2013 9:53:34

yvana >> Na tekoucí vodu delší háček, na stoják krátký.

    Knapík - Profil | St 26.6.2013 9:53:33

    yvana >> čím delší háček tím hůř, 2-3cm je tak akorát

      Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 9:52:15

      Zajda >> Co fuj?

        Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 9:51:58

        yvana >> To je kategorie "po první rybě je na vyhození".

          yvana - Profil | St 26.6.2013 9:47:46

          Knapík >> U tebe by mě jiná odpověď překvapila:-)Ani náš pes to nežere:-)

            yvana - Profil | St 26.6.2013 9:46:56

            Reznik76 >> Díky moc,mám doma tyhle gumové nástrahy,vždycky někde něco vidím,tak to koupím,ani nevím,jak se to pořádně jmenuje,ještě,že se tady najdou lidi co poradí.
            edit:na tyhle delší smáčky je asi lepší použít jigovku co má delší háček co?

              Knapík - Profil | St 26.6.2013 9:44:18

              yvana >> ty se řadí do kategorie nic to nežere

                poldeci - Profil | St 26.6.2013 9:41:01

                yvana >> na 100% vobler

                  Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 9:40:18

                  yvana >> smáček

                    yvana - Profil | St 26.6.2013 9:39:19

                    Ahoj mám dotaz,můžete mi prosím říct,jak se říká,nebo do jaké kategorie se řadí tyhle gumové nástrahy?jde mi o ty 3 dole.Díky

                      Zajda - Profil | St 26.6.2013 9:33:43

                      Pedro1 >> Fuj...

                        Zajda - Profil | St 26.6.2013 9:33:25

                        Reznik76 >> Jo, taky jsem si včera objednal 100 kopýtek...No nekup to, když je to tak laciný..:-)))

                          Reznik76 - Profil | St 26.6.2013 9:30:38

                          Zajda >> sem se voblerově vyléčil a radši si koupim za ty prachy 15 gum :-)))

                            Pedro1 - Profil | St 26.6.2013 9:30:34

                            Kruan >> Sleduj tuhle diskuzy,koupíš tam slušný woby za 100 Kč/kus a méně.

                            http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=410754

                              Kruan - Profil | St 26.6.2013 9:26:11

                              Zajda >> No nevim..na stojaku bych se nebal ale na rece nevim nevim..
                              jinak se mi jeste moc libi tyhle :
                              http://www.rybina.cz/wobler-rapala-shad-rap-shallow​-runner-ht-9cm/
                              http://www.rybina.cz/wobler-rapala-shad-rap-shallow​-runner-sd-7cm/

                                Zajda - Profil | St 26.6.2013 9:22:34

                                Kruan >> V horším případě dva náhozy, v lepším trochu víc...Edit - a bacha na potápění - pár lidí už to odsralo..:-(

                                  Kruan - Profil | St 26.6.2013 9:21:39

                                  Zajda >> no od kazdeho jeden :) jestli ho urvu tak jdu do trenek a skocim tam pro nej :D

                                    Zajda - Profil | St 26.6.2013 9:20:17

                                    Kruan >> Kolik jsi jich vzal?

                                      Pstruh27 - Profil | St 26.6.2013 8:43:01

                                      Abe >> Tak, tak - je to úplne zbytočná obava. Navyše - keď tam dá podobnú skrutku tak ten hmotnostný rozdiel bude pri takto malej súčiastke tak minimálny (dosť možné že aj vôbec žiadny) že nejakého "nevyváženia sa netreba vôbec obávať.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda