Přívlač a dravci

Npoldeci - Profil | Út 25.6.2013 21:23:27

pira >> nahraď to hocičím čo bude pasovať,nejakého nevyváženia sa neobávaj,žiadnu zmenu nepostrehneš

    NAbe - Profil | Út 25.6.2013 21:00:35

    pira >> zdarec...prosím tě, kdyby ten rotor měl 3000 ot/s, pak bych to řešil, tohle je úzkostlivě přehnaná obava, možná by nebylo od věci pokonzultovat stav s odborným servisem, originál asi jen tak v kapse někdo nenosí a pokud tam nebude originál, ale nějaká adekvátní nádrada, vůbec nic nepoznáš a ty psané informace...počítačově vyvážený rotor, tomu se jen směji, Petrův zdar

      Npira - Profil | Út 25.6.2013 20:33:37

      rybomil >> upadl mi ten sroubek co je v krouzku, kdyztam dam neco jinyho, bojim se o vyvazeni a jeste potrebuju ho nejak vycistit...

        NMB - Profil | Út 25.6.2013 20:30:09

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> normálně zdravím....no ňi?

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 25.6.2013 20:27:31

          MB >> Ty hele to tvoje "ahoj ty tu" to jste říkali tam u vás na Moravě, nebo jak?

            NMB - Profil | Út 25.6.2013 20:25:18

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> pche....

            ahoj ty tu

              Nrybomil - Profil | Út 25.6.2013 20:21:02

              pira >> Ahoj. copak máš s qvantíkem???
              Někde je tu diskuse, zastoupení má Zebco.

                Npira - Profil | Út 25.6.2013 20:15:51

                nemate nekdo zkusenosti s opravou navijaku quantum v cr?

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 25.6.2013 20:00:16

                  Pedro1 >> daří se dost

                    NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 19:55:53

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Je dobře,že se Ti daří.

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 25.6.2013 19:53:34

                      Pedro1 >> Pche, byl jsem včera. Hezky ve čtyry ráno u vody. MB to odpískal, jelikož se bojí deště (bojí se rostlin kolem vody, bojí se delší vzdálenosti, což je 50 a více metrů, bojí se tmy a bojí se.námahy) Většího chcípáka aby člověk pohledal.
                      Každopádně jsem přechod fronty vychytal naprosto optimálně. Když jsem vyjížděl z domu, bylo jasno a jakmile jsem dorazil k vodě, začal foukat vítr a začlo pršet, přičemž do teď nepřestalo. Velmi úspěšně jsem za šest hodin uvláčel asi čtyry malé okounky a promrzlej a durch mokrej odjel domů. Bylo to fajn

                        NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 19:44:44

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ty jsi taky zivej?Kdy máš další vycházku k vodě?V září?

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 25.6.2013 19:14:39

                          Prvního lipana jserm chytil oštěpem. Nahnal jsem ho na mělkou vodu a tam jsem mu proklál lebku klackem seříznutým do špičky. Zbylý dva jsem chytil na žížalu a všechny jsem je sežral. Byli celkem hnusný a ani moc nebojovali. Ryba na hovno.

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 25.6.2013 19:12:03

                            Hugo Fisher >> MB je z Moravy. Já jen, že jdu kolem, aby bylo jasno

                              Nu.x.a. - Profil | Út 25.6.2013 18:03:29

                              já prvniho lipana dostal na hnojáka druhého na těsto třetího na kolínko ve strouhance,lešení a bivi na li není tedy od věci..

                                Nsiri - Profil | Út 25.6.2013 16:08:00

                                Pedro - sveho prvniho Li jsem kdysi ulovil na rotacku. Tak proc ne na kus gumy (klido bych ji tehdy na tom miste prubnul taky, ale pred temi 32 lety se na ne asi jeste nechytalo)... :)

                                  NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 16:06:28

                                  Knapík >> Taky pravda.Takže jestli to dobře chápu,Mates chytá na navázané smáčky.

                                    NKnapík - Profil | Út 25.6.2013 15:59:31

                                    Pedro1 >> vždyť ten "smáček" je vlastně nymfa, kdyby ho člověk navázal, hned by to bylo veselejší

                                      NMates PB - Profil | Út 25.6.2013 15:25:01

                                      Pedro1 >> Čekám až na ně někdo vyrazí s bivákem a lešením.............i když v Pardubicích už, ..........kdo ví.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda