Přívlač a dravci

Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 13:24:16

Mates PB >> a už jsi to zkoušel, nebo to máš jen napsaný na krabici?

    Pedro1 - Profil | Út 25.6.2013 13:21:27

    Mates PB >> Stativ na mobil nemám,cikány neprosím.

    Prostě to nejde.

      Mates PB - Profil | Út 25.6.2013 13:16:56

      Hugo Fisher >> Já toho debilního samsunga mám a když už nic, tak je alespoň vodotěsnej. Fifleno!

        Mates PB - Profil | Út 25.6.2013 13:15:54

        Pedro1 >> Poprosíš nějakého kolemjdoucího roma a nebo použiješ stativ.

          Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 12:54:58

          MB >> tak.

          :)

            MB - Profil | Út 25.6.2013 12:54:32

            Hugo Fisher >> máš...... ale ......jen tu svou pravdu .....no ňi?

              Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 12:47:11

              MB >> to je dobre. Duvera se nevyplaci.

              Ale pravdu mam.

                MB - Profil | Út 25.6.2013 12:45:46

                Hugo Fisher >> nevěřím ti.

                  Rytíř - Profil | Út 25.6.2013 12:34:09

                  Pedro1 >> :-))))))))

                    Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 12:20:12

                    Pedro1 >> tak

                    :)

                      Pedro1 - Profil | Út 25.6.2013 12:20:08

                      P!F >> Mrazíš candáty?Že se nestydíš.

                      Mrazí se pangas,ne okoun,nebo candát.

                        Pedro1 - Profil | Út 25.6.2013 12:19:29

                        Hugo Fisher >> Asi ne.Když to říkáš.

                          Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 12:18:46

                          Pedro1 >> nebude.

                          Další otázky?

                            Pedro1 - Profil | Út 25.6.2013 12:18:19

                            Hugo Fisher >> Jestli on ten "debilní" Samsung nebude o třídu kvalitnější,než ten "kvalitní" iPhone.

                              Pedro1 - Profil | Út 25.6.2013 12:17:19

                              Mates PB >> Jak se mám sám vyfotit s candátem aby byla vidět i hlava?Poradíš?
                              Navíc fotím mobilem kterým se nedá fotit jednou rukou?

                                Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 12:04:56

                                koubic >> tam bych si sakra vybral i ja. Fakt.

                                Ale ja neutracim. :)

                                  u.x.a. - Profil | Út 25.6.2013 11:56:57

                                  Kruan >> zrovna na tyhle sem nikdy nic nechyt proto ta akce!

                                    koubic - Profil | Út 25.6.2013 11:55:08

                                    Kruan >> souhlasím s univerzálností SSR, jak psal Hugo

                                    http://www.velka-ryba.cz/cs/77-rapala-shallow-shad-​rap

                                      Mates PB - Profil | Út 25.6.2013 11:53:38

                                      Kruan >> Tohle jsou nejprodávanější produky v řadě? Ty vole :-)))

                                        Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 11:52:03

                                        Kruan >> pro me ne.

                                        Meli tam v akci myslim i ty, co jsem psal ja, ale uz je to rozebrany.

                                        Hledej dal.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda