Přívlač a dravci

NMB - Profil | Út 25.6.2013 14:19:11

Pedro1 >> to je hrozné číslo......

už chápu poorličáky :)))

    NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 14:17:40

    MB >> Nekecám,proč bych kecal?

      NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 14:17:22

      Hugo Fisher >> Domluveno.Děkuji.

        NMB - Profil | Út 25.6.2013 14:07:08

        Pedro1 >> to si děláš prdel..... :))))))))


        fakt tolik:)))))))))))))) to není možné.......že kecáš?

        :))))))

          NHugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 14:05:56

          Pedro1 >> mas je zdarma!

            NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 14:04:33

            Hugo Fisher >> Pokud bude dobrá cena na těch 50 ks SSR9 ORO,tak to i zapomenu.

              NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 14:04:04

              MB >> Viz níže.

                NMB - Profil | Út 25.6.2013 14:03:36

                Mates PB >> řekni

                  NHugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 14:03:13

                  Pedro1 >> jestli znas velikost mych bot, tak pevne doufam, ze tento udaj nikdy nezverejnis.

                  Staci, ze se mi smejou hajzlici z poorlicka.

                  Dik.

                    NMB - Profil | Út 25.6.2013 14:02:43

                    Pedro1 >> kde jsi viděl tu fotku

                      NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 14:01:45

                      P!F >> Já vím všechno.Koupil jsem nějaké akcie MRKu,takže mám přístup i do archivů,do složek smazaných věcí,znám čísla účtů MRKařů,velikost bot MRKařů,můžu do složky fotek s propálenýma flekama,....

                      Do Billy nechodím,tak zase nic nevím.

                        NMates PB - Profil | Út 25.6.2013 13:48:32

                        Pedro1 >> Neřeknu.

                          NP!F - Profil | Út 25.6.2013 13:46:36

                          Pedro1 >> kde si ju videl? Nemam sajnu aka je dlha igelitka, si musis kupit a zmerat.

                            NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 13:44:12

                            P!F >> Jsem viděl tu fotku,jak je dlouhá ta Billa igelitka?Se mi zdáli jako chcípáci,ti candidáti.

                              NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 13:43:37

                              Mates PB >> Ty máš soukromou MO se svým rybníkem?A teď tam budeš mít candátí?
                              A kde to máte?

                                NMates PB - Profil | Út 25.6.2013 13:38:57

                                Pedro1 >> Tak právě jsem dostal echo, a odpoledne si jedu pro malé candátci a ty si dám do rybníka do naší soukromé MO. Budu candátobaron.

                                  NP!F - Profil | Út 25.6.2013 13:35:04

                                  Pedro1 >> Mrazim. U nas ich je plna prdel, tak si to mozem dovolit. Pangasy nemrazim, to tu nemame.

                                    NMates PB - Profil | Út 25.6.2013 13:31:23

                                    Hugo Fisher >> To ne :-)

                                      NHugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 13:26:51

                                      Mates PB >> a i to zvedneš? :)

                                        NMates PB - Profil | Út 25.6.2013 13:24:54

                                        Hugo Fisher >> Dovolám se na něj i když je v pivu.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda