Přívlač a dravci

NKruan - Profil | Út 25.6.2013 11:49:54

Hugo Fisher >> diky :)
a co tady : http://www.tropicliberec.cz/rapala-voblery-akce-1-1​/
ktery je dobra volba ?

    NHugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 11:37:18

    Kruan >> ebay.com - Rapala Shalow Shad Rap (SSR) ve velikostech dle potreby: idelane 9cm. :)

    Neni zac. :)

      NKruan - Profil | Út 25.6.2013 11:36:18

      Hugo Fisher >> a nemas nejakej dobrej eshop kde nakoupit ? a hlavne tak nejak poradit jakej typ si mam koupit ? nejakej univerzalni ? :) neco nejde moc do hloubky a ani nejezdi jen po vrchu :)

        NRytíř - Profil | Út 25.6.2013 11:28:03

        Pedro1 >> tě hlídam cultivo pope:-))

          NMB - Profil | Út 25.6.2013 11:27:59

          Mates PB >> dobře ty!

          ahoj ty tu

            NHugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 11:26:59

            koubic >> dobra, dobra, o mne je asi znamo, ze podleham znackovym trendum. Ja ten obal na mobil od Hugo Bosse proste mit musel, no. :)

              Nkoubic - Profil | Út 25.6.2013 11:24:02

              Hugo Fisher >> :))))

                NMates PB - Profil | Út 25.6.2013 11:23:27

                Pedro1 >> Neni velká hlava, neni Pedro s candátem...

                  NHugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 11:19:58

                  Kruan >> je to jako se vsim.. Nemuzes li si to dovolit, tka to proste nekupuj. Chces li to, mas li na to, ale jen se rozhodujes, zda to za to stoji, tak z meho pohledu ano. Ja mam Rapalu rad. Totoz mas ale s mobily, nekomu staci debilni Samsung, nekdo chce kvalitu a tak ma iPhone. A stejne tak s oblecenim, auty, jidlem, pruty, navijaky .. vsim.

                  Pokud hazim do vody woba, a neni to povrchovka, je to Rapala.

                  Ale nejsem meritko, ja nic nechytim. :)

                    NP!F - Profil | Út 25.6.2013 11:16:49

                    Pedro1 >> v mraziaku, kde asi?

                      NKruan - Profil | Út 25.6.2013 11:16:14

                      Hugo Fisher >> no je fakt ze uz jsou tedka levnejsi nez pred lety :) jsou i za 300,- ale tpo jsou uz velke....takze jsou tak 150-300 :)
                      Spis mi jde o to jestli to stoji za to...chytam jen na gumy a rad bych zkusil woblery :)

                        NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 11:15:53

                        P!F >> Tak kde jsou ty filety,co Ti smázli z ML?

                          NP!F - Profil | Út 25.6.2013 11:15:13

                          Pedro1 >> No nazdar, ked zacinas mysliet tak sa ja radsej schovam, bude dusno. Len bacha aby sa ti globus neprehrial.

                            NMates PB - Profil | Út 25.6.2013 11:11:53

                            Pedro1 >> Jo? Leda hovno!

                              NReznik76 - Profil | Út 25.6.2013 11:11:21

                              Kruan >> Za kvalitu se platí no s tim nic nenaděláš, Salmo je taky dobrý stojí míň, zase nějaký Lucky Craft zase stojej dvkrát víc

                                NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 11:10:54

                                Rytíř >> Pítr monitor se zjevil:-)))

                                  NPedro1 - Profil | Út 25.6.2013 11:10:40

                                  Mates PB >> Ana,samozřejmě.Dokonce jsem nějakou tuším na MRK dával.

                                    NZajda - Profil | Út 25.6.2013 11:10:35

                                    Hugo Fisher >> To je zaokrouhlená směrem nahoru..:-)

                                      NRytíř - Profil | Út 25.6.2013 11:09:51

                                      Mates PB >> akorát kecy má..

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda