Přívlač a dravci

Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 11:09:27

Kruan >> a tu cenu 300 Kc/Rapala jsi videl kde?

    Mates PB - Profil | Út 25.6.2013 11:07:56

    Pedro1 >> A ty máš nějakou fotku?

      Kruan - Profil | Út 25.6.2013 11:07:12

      Chtel jsem se zeptat jak je to s woblery Rapala..jsou opravdu tak dobre a nebo se tam plati akorat znacka ? Prijde mi totiz 300kc za woblera desnej ranec. Zvlast kdyz ho pak nekde hned urvu :)

        Pedro1 - Profil | Út 25.6.2013 10:59:22

        P!F >> Není foto,nejsou dva candoši.Já si myslím,že jsi letos candáta ještě nechytl.

          P!F - Profil | Út 25.6.2013 10:56:49

          Reznik76 >> Noooo, je pravda ze si spominam na jeden rok ked som urval cez 150 wobov, to bolo hodne krute :o)

          Ale minuly rok tusim jeden a dva som nasiel, takze sa karta otaca a este som v zisku :o)

            Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 10:54:07

            Scanix >> boyscout rikal na 5, tak jsem udelal objednavku na 5.

            Nikdo neprotestoval.

              Reznik76 - Profil | Út 25.6.2013 10:48:57

              P!F >>tak samozřejmě ty už si pokročilej candátobijec ty trhat nemusíš dozajista máš natrháno už dopředu

                P!F - Profil | Út 25.6.2013 10:46:35

                Reznik76 >> Kuwa ja netrham prakticky nic a sem tam nejake to cecko chytim. Aj vcera som dve vopchal do ML, len mi ich odtial vyrazili, asi preto ze boli ciastocne nafiletovane :o(((

                  Scanix - Profil | Út 25.6.2013 10:40:48

                  Hugo Fisher >> dobrej pocin...ale nedelaj objednavku jen nad 10tis? S kym jdes na pul?

                    Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 10:33:28

                    Pedro1 >> oki

                      Pedro1 - Profil | Út 25.6.2013 10:32:00

                      Hugo Fisher >> Tak jsi to objednal?To je dobře.Beru oproti původní objednávce 50 ks,ono se to nezratí.

                        Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 10:30:36

                        Zajda >> ORO mi vyrábí Rapala na zakázku, 5000 ks.

                          Zajda - Profil | Út 25.6.2013 10:23:39

                          Hugo Fisher >> Zase ORO?:-)

                            Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 10:17:19

                            Zajda >> :)))

                            kééééž by! :)

                            Já mám letos záběry/ryby skoro jen na jednu nástrahu. A ta má ke dnu daleko. :)

                              Zajda - Profil | Út 25.6.2013 10:13:55

                              Hugo Fisher >> Ale ty už jako starý profík o to dno umíš drnkat a poznáš záběr od nějakého šutru...

                                Hugo Fisher - Profil | Út 25.6.2013 10:11:00

                                Zajda >> drnkam o dno jako blazen a zatim netrham, jen taham bordel, kdyz uz.

                                Ale souhlasim, ze netrham a candaty nemam. :)

                                  Zajda - Profil | Út 25.6.2013 10:10:27

                                  Reznik76 >> :-)

                                    Reznik76 - Profil | Út 25.6.2013 10:09:50

                                    Kruan >> tak to je jasný, když netrháš neplatíš daně a nekrmíš tak nemůžeš nic chytit :-))))

                                      Kruan - Profil | Út 25.6.2013 9:42:07

                                      chytal jsem nejdriv na rece na labi....zkousel jsem u dna i ve sloupci. twistery a kopyta s 6-8g hlavickama. Dost teda prselo a pak se zvedla hladina a zacal plavat ve vode bordel , tak jsem utekl. Na navijaku mam hodne tenkou pletenku , takze nic neutrhnu pac , vzdycky zatahnu a narovnam hacek :) neby vytahnu pulku stromu. Na stojaku jsem zkousel jak na melcine na lehke gumky a pak jsem zkousel i smacky na hloubce...

                                        monitor - Profil | Út 25.6.2013 8:34:11

                                        Kruan >> Kdo netrhá, nechytá :-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda