Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Út 25.6.2013 8:22:59

Kruan >> A kde jsi chytal?Myslím jak to tam vypadá,jaká je tam hlouba,proud,dno,... a na co jsi chytal.

    Zajda - Profil | Út 25.6.2013 8:18:12

    Kruan >> Pokud nic neutrhneš za 4 hodiny, tak je to špatně. Znamená to, že jsi neprochytával oblast okolo dna, kde se zdržuje dost ryb...

      Kruan - Profil | Út 25.6.2013 8:14:04

      Tak jsem dle vasich rad hazel , hazel a hazel jako deb..il od 4:00 do 9:00 a nic :) Ani zaber :) Ale zase jsem ani nic neutrhl, takze vlastne uspech :)

        Mates PB - Profil | Út 25.6.2013 6:58:31

        Angota >> A nebo ty rybičky obživnou jako ve filmu "Návrat žijící smrti..."

          LosPafkos - Profil | Út 25.6.2013 6:28:55

          rybomil >> pokud mu to škube při náhozu jsou to naopak racci :-)

            rybomil - Profil | Po 24.6.2013 20:48:46

            Angota >> pokud jsou potahy škubavý tak možná i raci

              vokounek - Profil | Po 24.6.2013 20:27:09

              Angota >> Kašli na rybky a skús prívlač. Inak typujem že to robia úhori..

                PepanD - Profil | Po 24.6.2013 20:15:24

                Angota >> Tohle dělaj hadi.

                  Angota - Profil | Po 24.6.2013 19:59:39

                  Ahoj, chcel by som sa vás spýtať, posledný týždeň sme skoro každý večer strávili čakaním na zubáča na mŕtvu rybku. Každý večer sme mali tiež nejaké zábery. Výsledok jedna podmierečnáčná šťuka. Sekali sme hneď po zábere, keď to nešlo, tak po niekoľkých ubehnutých metroch. Ani raz (okrem šťuky) nebola pri záseku na palici cítiť ryba. Používame náväzce z 18 silonu a 1 - 2 jednohaciky, cievky máme otvorené, takže nevieme, kde môže byť problém, skúsili sme aj väčšie háčiky. Jalce sa na vode nevyskytujú, len úhory, šťuky, a vraj aj nejaké sumce. Jedná sa o malý rybník.

                  Ďakujem vopred za vaše rady a skúsenosti.

                    Pedro1 - Profil | Po 24.6.2013 19:27:45

                    LosPafkos >> To víš,jistota:-)))

                      LosPafkos - Profil | Po 24.6.2013 18:57:52

                      Pedro1 >> a pak že Slávie jde do kopru :-)

                        yvana - Profil | Po 24.6.2013 18:56:21

                        Mates PB >> I tak díky,vidíš jeden by řekl,že bílá barva,nebo nějaká svítivá.

                          Pedro1 - Profil | Po 24.6.2013 18:10:35

                          afjee >> Přes dva a půl metrů říkáš?Jářku to je teda pěkná fish:-)))

                            afjee - Profil | Po 24.6.2013 18:09:13

                            Pedro1 >> 256 a nějaký drobný, já na to nehraju.

                              Pedro1 - Profil | Po 24.6.2013 18:07:57

                              afjee >> Kolik teda měl?Hezká fotka.

                                Transalp2 - Profil | Po 24.6.2013 18:04:55

                                fidellcz >> vím , žádný tam nejsou ..

                                  fidellcz - Profil | Po 24.6.2013 17:35:14

                                  Nevíte někdo, jak je to s dravcema na Lipně?

                                    blackfish - Profil | Po 24.6.2013 17:14:37

                                    Ahoj začínám s výrobou vlastních woblerů a přemýšlím jakou barvu dát do airbrushe originál se mi zdá dost drahý, používáte něco jiného nebo je to nutne koupit.

                                      afjee - Profil | Po 24.6.2013 17:02:49

                                      Pedro1 >> To jsem no o) No nic, jdu to teda propálit do ML o)

                                        Kolis - Profil | Po 24.6.2013 17:00:05

                                        Pedro1 >> Též si povdám o))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda