Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 16:56:46

Kolis >> Málo piješ,chce to přidat.Budeš mít ledvinové kameny:-)))

    NKolis - Profil | Po 24.6.2013 16:55:23

    afjee >> Jéje těch je... o))

      NKolis - Profil | Po 24.6.2013 16:54:36

      Pedro1 >> Hoj Peťas o)


      Dnes? 1x na velkou a 2x na malou... o)))))

        NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 16:54:01

        afjee >> Jsi naivní:-)

          NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 16:53:45

          afjee >> Dle očekávánmí,asi čeká na správné počasí a stav vody:-)))

            Nafjee - Profil | Po 24.6.2013 16:53:41

            Kolis >> Pocem, nějaké J13 by tam nebyly? Říkám si, zeptám se, když tě tu potkám o)

              Nafjee - Profil | Po 24.6.2013 16:53:09

              Pedro1 >> Nebyl.

                NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 16:52:03

                Kolis >> :-))))

                Zdar Pavko,už jsi byl?:-)

                  NKolis - Profil | Po 24.6.2013 16:48:26

                  Pedro1 >> Přátelé já vopravdu nevim... o))


                  http://www.youtube.com/watch?v=YazP00gYb-Q

                    NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 16:35:51

                    baitruner2 >> Domluveno pane Lorenc:-)))


                    http://www.youtube.com/watch?v=-W5UNus6Lao

                      Nmartcv - Profil | Po 24.6.2013 16:35:50

                      venca1 >> jé.... nechytej mě za slovo....tak jsem to blbě napsal....ten proutek je prostě dost dobrej...to jsem tím chtěl říct
                      víc za tím nehledej

                        Nbaitruner2 - Profil | Po 24.6.2013 16:34:11

                        Pedro1 >> Pruhy jsou jasný ty jdou pěkně.
                        Jedu pro štěrk tak mizim pic.

                          NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 16:32:23

                          baitruner2 >> Taky mám echo,že to půjde:-)

                          Tak dej na podzim vědět,vystačíme si i s okounama:-)

                            Nbaitruner2 - Profil | Po 24.6.2013 16:30:51

                            Pedro1 >> Nejni problém,ale jestli půjdou jako loni tak bude hovno a né pozvání....
                            Loni jsem je netrefil mockrát.A když jsem trefil toho lepšího tak spadnul kurva pod lodí.Míra to viděl a jen jsme se tomu zasmáli bo to byl divný rok ten loňský.Letos mám echo,že to pujde.Tak uvidíme?

                              NPedro1 - Profil | Po 24.6.2013 16:25:29

                              baitruner2 >> Čekám pozvání na candáti:-)))

                                NZajda - Profil | Po 24.6.2013 16:25:16

                                afjee >> Tak to je dobře, že jsi je odtáhl s sebou. Ještě to by nám chybělo, aby nás terorizovali ti malí trapiči když ryby na nás dlabaly...

                                  NMB - Profil | Po 24.6.2013 16:21:34

                                  Butchi >> alpinisto ;)))

                                  Ale jako dobře won to zase jo

                                    Nafjee - Profil | Po 24.6.2013 16:21:27

                                    Zajda >> Jo, pár set, možná tisíc komárů se spletlo :)

                                      Nbaitruner2 - Profil | Po 24.6.2013 16:21:12

                                      Pedro1 >> Pěkně si mu to napsal Pepíku!:-)
                                      Tebe je tady škoda......

                                        NZajda - Profil | Po 24.6.2013 16:20:07

                                        afjee >> Jo jo...Tys taky vypadal s tím plandajícím woblerem spokojeně. Uštvals něco?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda