Přívlač a dravci

Nu.x.a. - Profil | Ne 16.6.2013 20:01:16

Azmikamuran >> tos dopad oproti mě luxusně mě ulítla jediná nástražka blatňák při prvním náhozu,to jsem pro ně byl včera 900km..

    NPedro1 - Profil | Ne 16.6.2013 19:58:39

    Mám čerstvě informace,že Netipa dneska chytil candata přes 60 cm.Neuvěřitelné.


    Jo a MB ho sežral.

      NAzmikamuran - Profil | Ne 16.6.2013 19:52:39

      Přátelé,dnes na Slapech super rybačka.Okoun 18 cm a smrad jak v kafilérii.

        NDenny - Profil | Ne 16.6.2013 18:54:23

        minatrix >> Ze?

          NDenny - Profil | Ne 16.6.2013 18:48:12

          minatrix >> Chyta se tady na ledacos,ale na sysla ci morce jsem jeste nikoho lovit nevidel.
          To ale neznamena,ze na to tady nekde,nekdo nechyta :-))
          Kdyz se muze chytat na postavicky rodiny Simpsonovych,tak co by ne na sysla :-))

            Nminatrix - Profil | Ne 16.6.2013 16:17:19

            Denny >> neříkej mi, že bláznivý amíci neudělali umělé sysli či čipmánky na basse a jinou vodní havěť :-)) Měl by jsi nám nějaké nakoupit, aby jsme tady nebyli kamenováni a dětem potají nekradli mazlíčky...

              NMAXXSKATER - Profil | Ne 16.6.2013 15:58:24

              abu jelito >> Paráda, pěknej černoch. :-) Už abych taky vyrazil.

                NDenny - Profil | Ne 16.6.2013 15:56:01

                minatrix >> Vy jste bejci :-)))))

                  Nminatrix - Profil | Ne 16.6.2013 15:24:33

                  fraisix >> osmáček taky, jen ho musíš před nastražením přišlápnout - zplatýzovatět ... :-)

                    Nfraisix - Profil | Ne 16.6.2013 15:17:14

                    minatrix >> jj, osmáčci mají ten dráždivý chochol na konci ocásku :)) morče ale zase udělá dráždivý šplouchanec po náhozu :))))

                      Nminatrix - Profil | Ne 16.6.2013 15:09:20

                      Pedro1 >> nepropaluj ... ! Když pouštíš (morče), můžeš vše... . A nejsou to morčata, ale osmáčci.... :-)))

                        Nabu jelito - Profil | Ne 16.6.2013 13:27:20

                        Dnešní 74 na pomalu tažený cár z bolena-díky Netipo.

                          NJouricek - Profil | Ne 16.6.2013 13:18:20

                          Tak zahájení se fakt povedlo,bez ryby a ještě jsem urval dva woblery :(

                            NLosPafkos - Profil | Ne 16.6.2013 12:33:35

                            u.x.a. >> na velký tlouště jsou morčata akorát.

                              Nu.x.a. - Profil | Ne 16.6.2013 12:19:43

                              Pedro1 >> proboha,co to může šluknout??chytá na půlku,nebo na celé?ta půlka s vnitřnostma a hlavičkou může fungovat jistojistě lépe..

                                NPedro1 - Profil | Ne 16.6.2013 12:10:46

                                u.x.a. >> Třeba takovej Minatrix chytá na Vltavě na uhynulý morčata svoji přítelkyně.

                                  Nvenca1 - Profil | Ne 16.6.2013 10:45:55

                                  u.x.a. >> Kdybys ho pořádně lepnul, tak takový cár ze hřbetu kocoura by byla neodolatelná nástraha..-:)

                                    Nu.x.a. - Profil | Ne 16.6.2013 10:37:18

                                    venca1 >> chytat na teplokrevný zvířata se nesmí,to může asi jen kubík vágnerů...

                                      NLosPafkos - Profil | Ne 16.6.2013 10:24:15

                                      vokounek >> tak přeji dobrou chuť :-))

                                        Nvenca1 - Profil | Ne 16.6.2013 10:22:50

                                        u.x.a. >> Měls nahodit toho kocoura, co sežral ty blatňáky. :-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda