Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Po 17.6.2013 12:47:27

P!F >> Já ještě nebyl na candátech,asi zítra.

    Mysho22 - Profil | Po 17.6.2013 12:06:35

    P!F >> máš v tom mejlku ..... niektorý sa stále venujú lovu anglických temných viď ML tak nemohli lapiť szandaca .... ja som tiež nelapil szandaca iba nejaké divné ryby čo mi poškrkali bobler a ohli haky

      u.x.a. - Profil | Po 17.6.2013 11:54:35

      dnešní vláčka dopadla výborně okoun tak 15 cm a 1 školní penál..

        Kolis - Profil | Po 17.6.2013 11:46:32

        P!F >> Lapl houno,


        už je jako já, jen jeden rozdíl by tam byl.... o)))

          P!F - Profil | Po 17.6.2013 11:34:03

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Je pravda ze si zozral MBcko v alobale?

            P!F - Profil | Po 17.6.2013 11:33:35

            Pedro1 >> Ocuj mam otazku. Vcera som chytil zubaca, Netipa vcera chytil zubaca, podla ML v podstate kazdy co ma udicu chytil zubaca.

            Otazka znie, chytil si?

              venca1 - Profil | Po 17.6.2013 10:38:13

              Mates PB >> Asi jo, jinak by se tak neculil.:-))

                Pedro1 - Profil | Po 17.6.2013 10:13:10

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> To už potomek takhle vyrostl?

                  koubic - Profil | Po 17.6.2013 9:34:10

                  Mates PB >> no ty vole :)))))

                    Mates PB - Profil | Po 17.6.2013 9:32:47

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Má ho nasazenýho, nebo nemá?

                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 17.6.2013 9:08:14

                      Dobré sluníčkové ráno plné lásky a štěstí

                        MB - Profil | Po 17.6.2013 8:53:42

                        Pedro1 >> jen pomluvy pepiků kteří chodí podsekávat kapříky pupíky :)

                        Ahoj ty tu

                          Nero19 - Profil | Ne 16.6.2013 21:08:07

                          Po dnesnim dnu vlačeni na Berounce ani zaběr

                            Bláža - Profil | Ne 16.6.2013 20:23:39

                            Pedro1 >> Se divíš? Hlad je hlad... ;o)))

                              Pedro1 - Profil | Ne 16.6.2013 20:14:06

                              Je to tak pánové,jsou to vrazi z Pardubic.

                                BuBu99 - Profil | Ne 16.6.2013 20:06:34

                                LosPafkos >> ahoj ..........tomu věřim taky ,nebo Netipa sežral embéčko....:-)

                                  LosPafkos - Profil | Ne 16.6.2013 20:04:40

                                  BuBu99 >>já nevěřím,že MB sežral Netipu,bo je tlustej :-))

                                    u.x.a. - Profil | Ne 16.6.2013 20:03:56

                                    Pedro1 >> podle netipovo metru možná ano, ale ve skutečnosti měl tak 56,5cm..

                                      BuBu99 - Profil | Ne 16.6.2013 20:03:24

                                      Pedro1 >> tak tomu nevěřim ....:-)


                                      teda že ho Netipa chytil..:-)

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda