Přívlač a dravci

u.x.a. - Profil | Ne 16.6.2013 10:04:26

dukadam >> s tím jedním blatňákem jsem počítal se dvouma céčkama i jedna rybka vydrží dvě tři ryby,,šel jsem na jistotu nic jiného jsem s sebou neměl:-(

    dukadam - Profil | Ne 16.6.2013 9:52:09

    u.x.a. >> To si nemal so sebou nejaké iné nástrahy? Wobler,blyskáč...,keď už sa taká nehoda stala? Ja som na zahájenie nešiel. Keby tam náhodou niekto z toľkého počtu rybárov trólloval ,"zovrela by vo mne žlč" a mal by som celú nedeľu pokazenú... :-(

      u.x.a. - Profil | Ne 16.6.2013 9:26:51

      moje dnešní zahájení dopadlo tragicky,6blatňáků mi sežrala kočka a poslední co zbyl mi ulít při prvním náhozu,chudák já:-(

        Pedro1 - Profil | Ne 16.6.2013 9:16:07

        Tak jsem zahájil podseknutim asi 15 kaporů.Do igelitky se mi bohužel nepodařilo dostat žádného.Odpoledne si pro dva skočím s plavackou.

          vokounek - Profil | Ne 16.6.2013 8:57:09

          LosPafkos dík za radu s prepusteným maslom. podarila sa pekná šťuka tak to hneď skúsim ;)

            Poušťák - Profil | Ne 16.6.2013 7:08:47

            Všem dravcům přeji hodně zdraví a pevné nervy..o)

              MAXXSKATER - Profil | Ne 16.6.2013 4:43:28

              Petrův zdar všem a hodně vytažených dravců. :-)

                vokounek - Profil | Ne 16.6.2013 3:32:45

                Všetko dobré do novej sezóny ;)

                  marmyš - Profil | Ne 16.6.2013 2:44:07

                  Za 80 minut to tam padá-přeji pěkné úlovky.

                    PepanD - Profil | So 15.6.2013 22:51:37

                    Tak všem PETRU ZDAR.

                      Rybkin - Profil | So 15.6.2013 22:37:21

                      Tak všem zitra zahajujicim Petruv zdar

                        Jouricek - Profil | So 15.6.2013 22:11:21

                        Nechystá se někdo ráno na Ohři kolem Sokolova?:)

                          Abe - Profil | So 15.6.2013 21:44:46

                          ...tak za 6 hodin a 15 minut se tam zítra někde s někým uvidíme...Petrův zdar

                            VYDROUŠ - Profil | So 15.6.2013 21:37:57

                            Ahoj všem vlačkařum a vlačkařkám, tak přeji zítra dobré zahajení a hodně ulovku:-) PetruvZdar

                              sim_131 - Profil | So 15.6.2013 21:20:13

                              Ahojte neviete v akom stave je Morava č 7b ? bude sa tam dať vláčiť?

                                Milan 66 - Profil | So 15.6.2013 21:14:48

                                6 hodin 43 min.

                                  Kalužmistr - Profil | So 15.6.2013 20:55:07

                                  Pedro1 >> Snad to bude lepší než v loni, no uvidíme.

                                    Pedro1 - Profil | So 15.6.2013 20:54:01

                                    BuBu99 >> Tak ho pozvi k sobě na rybník a něco mu ukaž:-)))

                                      Pedro1 - Profil | So 15.6.2013 20:53:19

                                      Kalužmistr >> I Tobě Pepo.

                                        Kalužmistr - Profil | So 15.6.2013 20:49:28

                                        Všem vláčkařům přeji hodně krásných úlovků v nové sezoně.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda