Přívlač a dravci

u.x.a. - Profil | So 15.6.2013 20:34:44

jsem neskutečně šťastný,mise blatňák splněna chyt sem do čeřenu 5ks najednou a dva na udičku,celkem 7 kusů blaťnáka vezu domů zítra je prošiju jigovkou a zachytám,pak pošlu fotky céček a štic...

    MB - Profil | So 15.6.2013 19:31:06

    u.x.a. >> vem co uvezeš když už jedeš tak daleko

    Snad máš ťech šípků víc kdyby jsi utrhl

      u.x.a. - Profil | So 15.6.2013 13:19:48

      tak
      mam za sebou 200km dávam si kávu na benzině v Humpolci,mam sebou čeřeň a
      udičku se splávečkem(šípkem)jen doufám že blatňácí budou při chuti,děkuji všem za psychickou podporu a všem kteří mi fandí..

        bart.bm - Profil | So 15.6.2013 12:54:22

        ma nekdo zkusenost s prutama Sportcarp spin?kdyz tak odpovedi smerujte zde dik moc.jde mi o stredni a vyssi gramaz k lovu sumiku max do 120cm http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=656095

          nerf - Profil | So 15.6.2013 11:35:22

          Ahoj všem. Jeden hloupý začátečnický dotaz - letos chci začít s vláčkou a vůbec nevím jak na to. Je mi jasný, že si na to všechno musím přijít sám, ale přece jen... neznáte nějaká dobrá videa, ze kterých by bylo vidět, jak s kterou nástrahou na jaké vodě zacházet? Jde mi o techniku, nikdy před tím jsem nevláčel. Každej začátek je těžkej, že... Předem díky pokud se někdo ustrne a hodí nějaké videjko.

            MB - Profil | So 15.6.2013 10:43:54

            u.x.a. >> ať dobře pořídíš.....

            šťastnou cestu

              u.x.a. - Profil | So 15.6.2013 9:13:11

              dostal jsem pres sz souřadnice gps na lokalitu s vyskytem blatňáka od jednoho mrk člena, nechce být jmenován,je to sice 450km daleko navíc chráněná oblast ale vyrážím pro nástražky!

                BuBu99 - Profil | So 15.6.2013 8:57:24

                JencekD >> Jan doby Dobeš - 14.6.2013 15:13:41 >> dneska prodávají rybářské potřeb i Vietnamci a těm je RŘ úplně u prdele. Tak si sundej z čela tu jitrnici a přečti si ho.

                  Kolis - Profil | Pá 14.6.2013 21:34:28

                  rybomil >> Tak to jsi v pasti a nikam nepojedeš o)

                    Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 19:26:19

                    rybomil >> To by jsme chcipli hlady:-)))))

                      u.x.a. - Profil | Pá 14.6.2013 16:27:23

                      Pedro1 >> jako člověk s čepicí a bez čepice..

                        rybomil - Profil | Pá 14.6.2013 16:21:48

                        Pedro1 >> no tak neteř už tam je od loňska, jen na rozdíl od mě šprechtí 5ti jazyky. Ale umím po NZsky koukat celkem dobře.......bys dělal testéra spodního prádla a já byl hodinový manžel :-)

                          Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 16:07:31

                          rybomil >> By jsem zůstali na NZ.Nevěsta by nás zaměstanala a ryby tam nikdy nevychytáme:-)))

                            rybomil - Profil | Pá 14.6.2013 16:03:15

                            Kolis >> no tak na zvážení to je, ale když řeknu v práci že chci být na měsíc pryč, taky mi můžou povědět, bych už pak nechodil........

                              afjee - Profil | Pá 14.6.2013 15:40:55

                              u.x.a. >> Podle mě je povolen i streamer na jigovce.

                                afjee - Profil | Pá 14.6.2013 15:40:26

                                Kolis >> Domluveno o)

                                  Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 15:40:05

                                  u.x.a. >> Jak vypadá streamer s vrtulkou?:-)

                                    u.x.a. - Profil | Pá 14.6.2013 15:39:09

                                    afjee >> před 16tým je na selektivní lov okouna streamer 15cm ale bez vrtulky..

                                      Kolis - Profil | Pá 14.6.2013 15:36:50

                                      afjee >> o)) Připraven..., stejne jako f listopadu, ještě je čas..... o))))


                                      ...s tím se počítá o)

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda