Přívlač a dravci

Jan doby Dobeš - Profil | Pá 14.6.2013 15:36:03

Pedro1 >> Vážně? To je hloupost.. A to s tou chybou jsem řekl jen proto, že jste začal s tím řádem, který mám přečten i pozadu, ale už je dávno, co jsem jej četl naposledy.. Všechno je v pořádku ;)

    Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 15:35:42

    MB >> Nevím nic,mladej je nemocnej,takže se vše trochu komplikuje.Uvidím jak mu bude zítra.Zatím nic moc.

      afjee - Profil | Pá 14.6.2013 15:35:12

      Kolis >> Říkám, že jdu jenom kolem o)

      Připraven? o) Pak dojedu na kokouny o)

      edit: To jsou vlastně moji kokouni ...)

        MB - Profil | Pá 14.6.2013 15:34:42

        Pedro1 >> klíííd při pátku :c))

        už něco víš ?

          Kolis - Profil | Pá 14.6.2013 15:33:23

          afjee >> Tys tu chybJel.... o))))

            Jan doby Dobeš - Profil | Pá 14.6.2013 15:32:19

            u.x.a. >> :D Já to do zahájení vydržím..

              Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 15:30:58

              afjee >> Samej učitel češtiny tady:-)))

                Jan doby Dobeš - Profil | Pá 14.6.2013 15:30:40

                koubic >> Díky, jen mi to přišlo zvláštní, když to tak v klidu povídal a radil mi "fleky", kam na ně :)

                  koubic - Profil | Pá 14.6.2013 15:30:36

                  Pedro1 >> stane se

                    Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 15:30:14

                    JencekD >> Jan doby Dobeš - 14.6.2013 15:13:41 >> Ano,napsal jsem to špatně.To se občas stane,je pátek,jsem unaven,přehlédl jsem se při kontrole své odpovědi.
                    Ty jsi měl dost času si přečíst RŘ a pak se tady ptáš na takovouhle věc.

                    Takže odpověď zní ANO.Mužeš vláčet celý rok.Kdyby jsi nevěděl co,napiš Executorovi,ten Ti poradí.Je to specialista na vláčení v březnu a dubnu.

                    Přeji úspěšný lov.

                      u.x.a. - Profil | Pá 14.6.2013 15:29:04

                      JencekD >> drž se pravidla třech N,nikdy-nikomu-nevěř,normálně jdi dnes večer na woblera na štiky a ve vezírku s kruhy je uchovej do zahájení ve vodě,nikdo ti nemůže nic říct...

                        Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 15:28:02

                        koubic >> Jako blbej být můžu,ale tohle je teda fakt hrozný.Až to uvidí Zajda,tak mu sleze zbytek vlasů:-)))

                        Všem se omlouvám za prznění češtiny.Stává se mi to maximálně jednou za půl roku.

                          koubic - Profil | Pá 14.6.2013 15:26:24

                          JencekD >> Jan doby Dobeš - 14.6.2013 15:17:29 >> cituji RŘ:
                          (1) V mimopstruhovém rybářském revíru je povoleným způsobem lovu:

                          a) lov na položenou nebo lov na plavanou,
                          b) lov přívlačí nebo hlubinnou přívlačí v době od 16. června do 31. prosince,
                          c) lov na umělou mušku nebo lov muškařením, nebo
                          d) lov čeřínkováním v době od 16. června do 31. prosince.

                            afjee - Profil | Pá 14.6.2013 15:25:35

                            JencekD >> Jan doby Dobeš - 14.6.2013 15:13:41 >> Vy byste , ne "by jste". Já jen, že jdu kolem.

                              Jan doby Dobeš - Profil | Pá 14.6.2013 15:24:06

                              Hugo Fisher >> Nebo chtěl, aby rybářský svaz vydělal na pokutách :)

                                Kolis - Profil | Pá 14.6.2013 15:24:00

                                Pedro1 >> NTW, tá to ještě zváží a Hugo pojede taky tam........ o)))

                                  Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 15:20:56

                                  Hugo Fisher >> Tak mi na ní pošli mail,tak deset by nás s klucíma jelo:-)))

                                    koubic - Profil | Pá 14.6.2013 15:20:37

                                    Pedro1 >> z tvýho "Mylý" vážně bolí oči :)

                                      Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 15:19:40

                                      JencekD >> Jan doby Dobeš - 14.6.2013 15:15:19 >> nelze. Je to stále přívlač a jako taková je všeobecně zakázaná do 15.6. (včetně).

                                      Prodavač mohl lovit okouny na přehradě maximálně na žížalu, případně muškařil. A nebo cílevědomě porušoval řád, případně ti prachbídně lhal. :)

                                        Poušťák - Profil | Pá 14.6.2013 15:18:30

                                        koubic >> jj. takovej jsem já..oo))))))))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda