Přívlač a dravci

Jan doby Dobeš - Profil | Pá 14.6.2013 15:17:29

koubic >> Díky :)

    koubic - Profil | Pá 14.6.2013 15:16:52

    Poušťák >> ty máš velký srdce, Václave :))))))

      koubic - Profil | Pá 14.6.2013 15:16:16

      JencekD >> Jan doby Dobeš - 14.6.2013 15:13:41 >> nejde

      NZ

        Poušťák - Profil | Pá 14.6.2013 15:15:54

        JencekD >> Jan doby Dobeš - 14.6.2013 15:13:41 >> nenech se...o))))))))))))))))))))

          Jan doby Dobeš - Profil | Pá 14.6.2013 15:15:19

          Hugo Fisher >> Lov na marmyšku/malého smáčka či twistříka.

            Jan doby Dobeš - Profil | Pá 14.6.2013 15:13:41

            Vy by jste se mohl naučit vyjmenovaná slova po m, protože napsat milý s tvrdým (y) není jen tak.. Jde jen o to, že jeden prodavač v ryb. potřebách byl na okounech na Brň. přehradě a uvedl mě do rozpaků, jestli to náhodou nejde. Normálně by mi to bylo jasné, ale člověk v ryb. potřebách je myslím vzdělanější, než já.

              Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 15:09:31

              Pedro1 >> ja neplatim nic, vse plati nevesta, vcetne letenky na NZ. Takze se domluv s ni. :)

                Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 15:08:56

                JencekD >> Jan doby Dobeš - 14.6.2013 15:06:19 >> :)

                Jak presne bys specifikoval cileny lov okouna? :) Mysleno v praxi.

                  Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 15:08:02

                  JencekD >> Jan doby Dobeš - 14.6.2013 15:06:19 >> Mylý Jane,je Ti 14 let a dokázal jsi se přihlásit na MRK.To svědčí o tom,že nechodíš do zvláštní školy a dokážeš pracovat s internetem.To znamená,že umíš pravděpodobně také číst.

                  Co takhle si přečíst Rybářský Řád?To by mohlo pomoci,nemyslíš?

                    Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 15:06:29

                    Hugo Fisher >> Kolik platíš za asistenta?

                    Budu Ti podebírat i ryby,když bude potřeba:-)))

                      Jan doby Dobeš - Profil | Pá 14.6.2013 15:06:19

                      Dobrý den, mám jeden záludnější dotaz.. Můžé se na MP na JM chytat přívlačí celý rok, pokud se jedná o cílený lov okouna, nebo se přívlačí můžou okouni chytat až od 16.6.?

                        Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 15:00:12

                        rybomil >> tak klidně poleťte, já stejně nemám sparing partnery do přírody. :) Nafotím během dvou dnů svatbu a pak mam 25 dnů volno. Alespoň mě vyjde levněji automobil. :)

                          rybomil - Profil | Pá 14.6.2013 14:54:55

                          Hugo Fisher >> to by tak neva, klíďo můžeš makat ... a my lapat :-)
                          jezdí se tam tady odsud takhle ke sklářům - zatímco 1 maká další 2 chytaj, není to krásný ? :o)

                            Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 14:50:21

                            rybomil >> já tam jedu pracovně!

                            :)

                              rybomil - Profil | Pá 14.6.2013 14:49:19

                              Pedro1 >> z toho 1 sumejše / rok tu salmonééélu čmoudem snadno vyženem.....

                                rybomil - Profil | Pá 14.6.2013 14:46:45

                                Hugo Fisher >> ty šmejde :-))) a nás nevemeš ?

                                  Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 14:01:58

                                  Pedro1 >> rijen/listopad (na mesic)

                                    Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 13:55:32

                                    Hugo Fisher >> Kdyby došli ostatní ryby,tak i bolena.

                                    Apropo kdy odjíždíš na ty krásný čistý řeky a jezera?:-)

                                      Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 13:54:22

                                      Pedro1 >> bolena ne

                                        Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 13:51:54

                                        Hugo Fisher >> Vy byste sežrali všechno i kdyby to komplet vypláchlo Synthesii:-))))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda