Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 13:50:58

KóĎA >> Je to zhruba stejně nebezpečné.Tvoje víkendová dávka je pro většinu jedinců na hraně.Na hraně komatu:-)))

    KóĎA - Profil | Pá 14.6.2013 13:36:14

    Pedro1 >> je to víc nebezpečné než moje víkendová dávka alkoholu? Dá se to někde dohledat? Nebo to odpřísáhneš na bibli?

      Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 13:32:43

      Pedro1 >> u nas zaplavy nebyly, my sezerem vse

        Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 13:19:50

        Doufám že si to všichni přečetli a nikdo se neotráví.Navíc v dravých rybách se škodlivin udrží mnohem více.
        Nejezte dravé ryby - ochráníte své zvdraví.

        http://www.mrk.cz/bleskovky.php?id=31363

          Worm - Profil | Pá 14.6.2013 12:50:58

          Pedro1 >> NA Chrudimce taky??? :O))))))))))))))))

            Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 12:50:53

            Hugo Fisher >> Určitě jo:-)

              Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 12:49:38

              Pedro1 >> a jsou?

                Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 12:47:42

                Worm >> Všechno víš.Navíc nebudu zase 14 dní poslouchat Piskoře,jak má kecy,že se tady propaluje,že třeba na Chrudimce jsou nasypaný 60 cm duhácí:-)))

                  Worm - Profil | Pá 14.6.2013 12:41:05

                  Pedro1 >> Když to víš tak přesně...jebni mi sem ještě nějaké tipy,abych jako věděl.....beztak jsi s tím naším naplaveným rybičkářským asiatem jedna prdel,takže jistě víš víc,než já :o)

                    Knapík - Profil | Pá 14.6.2013 12:37:54

                    u.x.a. >> já jsem z toho celý smutný, taky jsem je sháněl a nesehnal, mám akorát pár keříčkovců ze zverimexu, budou muset stačit ...
                    Asi zajedu zejtra na Mži do Tachova, tam už to snad bude ok a v neděli se na to možná vyprdnu úplně .-(

                      Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 12:36:40

                      Worm >> Jsem přesně věděl,že půlka Pardubic bude stát na konci těch potoků s hnojákama:-)))

                        Worm - Profil | Pá 14.6.2013 12:33:23

                        Pedro1 >> Neprovářej...pak nás tam bude jak nasráto :o)

                          Pedro1 - Profil | Pá 14.6.2013 12:31:02

                          u.x.a. >> Nezajímá.Ono všichni vláčkaři jedou s žížalama na řeky těsně pod P pásma.Prej je potočák lepší než nějakej blbá štika.

                            P!F - Profil | Pá 14.6.2013 12:30:47

                            u.x.a. >> Potocak 10cm funguje rovnako dobre ako blatnak. Mihule su uplne na prd, na to beru iba lipne.

                              P!F - Profil | Pá 14.6.2013 12:30:12

                              Reznik76 >> raz sa to naucis, neboj :)))

                                u.x.a. - Profil | Pá 14.6.2013 12:23:35

                                zajímá tu vůbec někoho že uxa nesehnal blatňáky?jako alternativu zkusím vláčet mihulí cop z živejch mihulek..

                                  koubic - Profil | Pá 14.6.2013 10:49:15

                                  Reznik76 >> nevadí, musíme si pomáhat :)

                                    Reznik76 - Profil | Pá 14.6.2013 10:45:08

                                    koubic >> tohle já na mobilu neumim

                                      Reznik76 - Profil | Pá 14.6.2013 10:28:23

                                      raduch >> jmenuje se - vláčecí šňůry jaká je dle vás nejlepší

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda