Přívlač a dravci

Reznik76 - Profil | Pá 14.6.2013 10:22:36

raduch >> já používám právě Nanofil a když neuďělám uzel tak funguje k mojí převeliký spokojenosti

    Reznik76 - Profil | Pá 14.6.2013 10:19:14

    raduch >> je tu otázka ohledně nejlepší šňůry dost vyčerpávající příspěvek od Marcteva

      raduch - Profil | Pá 14.6.2013 10:12:05

      Reznik76 >> už jsem taky konzervativní typ :) 8 let Fire line ,ale technika spěje kupředu a chce to držet krok s těma mladejma bijcema.

        Reznik76 - Profil | Pá 14.6.2013 10:06:30

        raduch >> za mě já bych neměnil odzkoušený funkční, a ani měnit nebudu koupim si opět Nanofil a možná zkusim Fireline Exceed, koukal sem na ní v krámě a jevila se dobře

          raduch - Profil | Pá 14.6.2013 9:58:29

          Řezník 76: vyhledavač už proběhl předtím než jsem položil rychlodotaz :)

            Reznik76 - Profil | Pá 14.6.2013 9:41:53

            raduch >> otázku nezakládej ale když si to dáš do vyhledávače tak toho najdeš mraky

              raduch - Profil | Pá 14.6.2013 9:32:48

              Nechci zaplavovat otázky. Rychlý dotaz. Má někdo lepší zkušenost z nějakou vl. šňůrou, která by překonala Firelajnu v průměru do 0,10. Mimo nanofilu. Dík.

                MB - Profil | Pá 14.6.2013 9:19:11

                šmudla007 >> sportovní velikost je cca od 25 do 39cm

                Ahoj ty tu

                  šmudla007 - Profil | Pá 14.6.2013 9:10:06

                  MB >> Co je okoun sportovní velikosti? 15-20cm a nevyháknutého ho tam nahodíš zpátky jako Aport štiko? Prej parma je sportovní ryba.

                    MB - Profil | Pá 14.6.2013 8:53:29

                    To All .... Tak už mám zahájeno .... Utrhl jsem rotačku,tři gumy a chytil jen pár okounů sportovní velikosti .

                    Jdu spát a odpoledne to snad bude lepší

                      u.x.a. - Profil | Pá 14.6.2013 8:48:52

                      tak miláčkové a malé .....,zahájení za dveřma,blatňáky sem ještě nesehnal,začínám mít dilema..

                        P!F - Profil | Pá 14.6.2013 8:36:22

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Mohol by si prosim este urobit instruktazne video ako carujes bolena? Fakt by si tym urobil radikalnu pomoc vsetkym, MBcko ti urcite pomoze.

                          Bláža - Profil | Čt 13.6.2013 22:12:03

                          rybomil >> Stačí tak 1-1,5 závitu na tu délku, samozřejmě to musí být rovné. To je pravda.

                            abu jelito - Profil | Čt 13.6.2013 21:58:23

                            šeptal >> Se nechám v neděli překvapit,je to nějaká americká tyčka,samej nápis black bass

                              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 13.6.2013 21:57:14

                              Zajda >> ze začátku sezony ne.do toho je potřeba se dostat jinak to je o kycle

                                šeptal - Profil | Čt 13.6.2013 21:53:26

                                abu jelito >> Moje zkušenost je ta, že amíci takhle uvádějí ne maximální, ale optimální vrhací zátěž.

                                  abu jelito - Profil | Čt 13.6.2013 21:51:43

                                  poldeci >> Dík,teda ti jsou hodní i vlasec doporučí...

                                    abu jelito - Profil | Čt 13.6.2013 21:50:49

                                    rybomil >> Díky,to se zdá tvrdší než 10-28g

                                      poldeci - Profil | Čt 13.6.2013 21:49:45

                                      abu jelito >> 10-28gr,tie lb máš doporučený vlasec

                                        rybomil - Profil | Čt 13.6.2013 21:47:43

                                        abu jelito >> 1 oz je 28,4 g, 1 lb je pokud dobře pamatuju 0,455 kg

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda