Přívlač a dravci

rybomil - Profil | Čt 13.6.2013 21:46:05

Bláža >> jenže ty slabounký trubičky při tom stáčení praskají, nasilnější lanka to jde udělat, jen musíš koukat, aby se moc nevyosilo, jinak to jako švidrá.

    abu jelito - Profil | Čt 13.6.2013 21:45:54

    3/8-1oz 8-17lb neví někdo,jaká je toto gramáž?

      u.x.a. - Profil | Čt 13.6.2013 21:31:24

      pira >> mají levný akorát ty na které to nebere,taková cena wobu v usa je běžná a když je akce dá se v usa sehnat i za 50,-kč rapala,v usa se ale hodně trhá a nechytají z lankem...

        Zajda - Profil | Čt 13.6.2013 21:18:56

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Už nevypružuješ?

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 13.6.2013 21:04:47

          Tak jsem Dokoupil lanka, roztridil gumy,rozcaroval bolena a zítra hurá zahajit

            pira - Profil | Čt 13.6.2013 18:24:13

            kdybyste mel nekdo cestu do liberce, tak v tropicu maj na nejaky rapaly dost slusny ceny...

              u.x.a. - Profil | Čt 13.6.2013 16:03:25

              siri >> blatňák je blatňák,akvarijní rybky smrdí neměněnou vodou štice i okýš to prokouknou..

                siri - Profil | Čt 13.6.2013 11:56:28

                UXA - prinejhorsim kdyztak furt muzes sahnout po nejaky nahrazce z akvaristiky - tam dost podobne rybky nejspis najdes taky... :)

                  Paolomaldini - Profil | Čt 13.6.2013 11:55:13

                  Zdar, netušíte někdo jakej je běžnej "broditelnej" průtok na Jizeře 1 Otradovice >----- soutok s Labem.... diky moc

                    dukadam - Profil | Čt 13.6.2013 10:33:09

                    u.x.a. >> Predsa v blate, to je jasné. Sú všade ako plevel. Musíš ich vyťahovať ako červíkov. :-)

                      Pedro1 - Profil | Čt 13.6.2013 10:23:13

                      u.x.a. >> Jen ať voda zůstane zakalená a je jí víc.Aspoň nebude v každém úplavu plavat 5 kačen s deseticentimetrovou ploticí a rybku hozenou na dno bude brát proud.Klidně by to takhle mohlo vydržet celý léto.

                        u.x.a. - Profil | Čt 13.6.2013 10:21:27

                        ahoj
                        miláčkové a malé .....,už se moc těším na candátci a štici,doufám že se
                        voda vykalí,musím sehnat blatňáky jako nástražky neví někdo kde je
                        nalovím?

                          Pstruh27 - Profil | Čt 13.6.2013 9:35:51

                          brach >> No jo - tak za 39,5 roka sa môžem tešiť na to ako mi bude dcérka kupovať veci na ryby :-)

                            brach - Profil | St 12.6.2013 21:27:05

                            Georgino >>
                            Keep smiling je naše heslo...

                              Georgino - Profil | St 12.6.2013 21:25:13

                              brach >>Tak hlavně že radost máte všichni :-)

                                brach - Profil | St 12.6.2013 21:22:50

                                Georgino >>
                                Mě to kupují děti, aby pak měli radost, že já mám radost a přitom si neuvědomují, že já mám radost z jejich radosti...
                                Jó, děti jsou radost, i když jim je +- 40 let...

                                (Woblery pak prohlížím a mám radost, že výrobce má radost, že to někdo koupil. Proto si pak dávám pozor, abych je použitím neodřel)

                                  Georgino - Profil | St 12.6.2013 21:20:52

                                  brach >> jen odhad, podle těch nástrah, ale třeba si s tím zdobí vánoční stromek

                                    Siven Polní - Profil | St 12.6.2013 21:19:07

                                    brach >> Správně!

                                      brach - Profil | St 12.6.2013 21:16:30

                                      Georgino >>
                                      Že by?

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda