Přívlač a dravci

Georgino - Profil | St 12.6.2013 21:14:57

brach >> na sezonu lovu dravců?

    brach - Profil | St 12.6.2013 21:04:05

    Siven Polní >>
    Na co?

      Siven Polní - Profil | St 12.6.2013 20:58:47

      Tak honem, honem - my už jsme připravení!!!

        Bláža - Profil | St 12.6.2013 19:42:42

        rybomil >> Když jsem používal trubičky, tak jsem je po provlíknutí lanka chytil do 2 tenkých plochých kleštiček na obou koncích a lehce stočil do vývrtky. Když to uděláš s decentně smáčklou trubičkou, tak to nevytáhneš, zkušenost z dřívějška, takhle se spojovaly dráty vzdušného vedení, a tam byly pořádný tahy, když se napínalo....

          KóĎA - Profil | St 12.6.2013 16:18:48

          tak na kontejnery se bere, aby jsme to měli z Číny levný. Když je to na kontejnery, cena ve výrobku je prakticky zanedbatelná. Přeprava plechovky německého piva z Hamburku do Tokia vyjde na necelé 2 CZK...

            Pedro1 - Profil | St 12.6.2013 16:13:10

            rybomil >> Přístup velkoobchodů na houno.

              rybomil - Profil | St 12.6.2013 15:08:40

              Pedro1 >> musí se vzít hafo zbytečností tady skoro neprodejných k tomu, echt kšefty když kupuješ na kontejnery

                Mysho22 - Profil | St 12.6.2013 14:09:14

                Paulus >> aj phíííí :D

                  Paulus - Profil | St 12.6.2013 14:08:06

                  Mysho22 >> Phůůůůůůůů ................. o)

                    Mysho22 - Profil | St 12.6.2013 14:04:35

                    BuBu99 >> zdar Jiŕísape ...... kludne rád pre Kubiho ako nasledovateľa Vágus-Vagner stylu to bude reklama ako stehno :-D

                      BuBu99 - Profil | St 12.6.2013 13:19:57

                      Mysho22 >> zdar,mě tam dal taky ,takže nás musíš informovat o korálkách a jinejch nekalostech..:-)

                        minatrix - Profil | St 12.6.2013 12:56:12

                        Pedro1 >> to měl být ten, kterýho budeš zdolávat a přineseš domu... akorát měl být studenější... :-)))

                          Pedro1 - Profil | St 12.6.2013 12:30:53

                          BuBu99 >> Už to tak vypadá:-)))

                            Pedro1 - Profil | St 12.6.2013 12:29:34

                            MB >> Nějakej nalitej tůrista.Asi:-)))

                              P!F - Profil | St 12.6.2013 11:55:10

                              Pedro1 >> Mam na to moc vysoku auru. Mna nejde dat ignoru.

                                Mysho22 - Profil | St 12.6.2013 11:17:52

                                Pedro1 >> potom sa prd dozvieš ako to bere na jig s goralkou v dobe hájenia :-)





                                Ty Jářku nemáš to nejak špatne hodený ? Anžto keby moje ušiska mali prekrývať futbalový štadion tak tvoja hlava by bola prvá viditelná ľudská časť z obežnej drahy zeme a Cez to žiadny jebatý expres z Pilsneru nejede :D





                                  BuBu99 - Profil | St 12.6.2013 11:12:28

                                  Pedro1 >> tam jsou jen ty nejlepší z nejlepších...:-)

                                    MB - Profil | St 12.6.2013 11:06:59

                                      Pedro1 - Profil | St 12.6.2013 11:05:23

                                      Mysho22 >> No mám-li být upřímný,stokrát radši budu v ignoru.

                                      Ty mluvíš o normálních tělesných proporcích?Ty který máš ušiska tak velký,že se s nima při dešti přikrejvají stadiony v tý Vaší Corgoň lize????
                                      To snad nemyslíš vážně:-)))

                                        Mysho22 - Profil | St 12.6.2013 11:01:35

                                        Pedro1 >> u Exeho v ignoru sú len nedojený stroučci čiže mi skoroslobodný a bezdetný s normálnymi telesnými proporciami sme v likenoru :D

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda