Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | St 12.6.2013 10:56:15

P!F >> Hele jaktože nejsi u Exeho v ignoru?Já myslel že tam jsou už všichni.

    NPedro1 - Profil | St 12.6.2013 10:49:52

    venca1 >> Tuším loni na podzim říkal,že má pár zbytků a už nebudou.

      Nrybomil - Profil | St 12.6.2013 9:05:07

      venca1 >> už jen pár kousků na prodejně v TA, v Pze nevím. V TA jsem ty lepší
      ( B16J ) " preventivně " skoupil, tak mám něco nasyslováno :-)
      možná něco ještě někde vyhrábli z regálů skladu, ale nové brát rozhodně zatím nebudou....

        Nvenca1 - Profil | St 12.6.2013 8:57:28

        rybomil >> Bombery 16A má Kajman

          Nrybomil - Profil | St 12.6.2013 8:49:27

          Hugo Fisher >> joo, ten má asi dost lidí.

            Nafjee - Profil | St 12.6.2013 8:49:14

            rybomil >> Ok ok, díky.

              Nrybomil - Profil | St 12.6.2013 8:46:18

              afjee >> mám za to, že jsem ti posílal... pokud ne sorry. No protože když jsem dělal testy výdrže toho smontovanýho kusu lanka, tak asi ve 2-3 případech z 10ti se to při obyč provlečení tam a z5 a smáčknutí vyvlíklo při asi 6 kg ( zavěsím lanko na držák prádelních šnůř drátem, na 2. stranu dám kýbl a postupně přilévám vodu - 1litr = 1 kg + váha kýblu )
              při zasunutí ještě z5 do trubičky se to nevyvlíklo ani jednou, navíc lanko na 9kg někdy vydrželo i víc než těch 9 kg, ale nemusí to být vždy pravda, záleží hodně na tom, jak moc nebo přiměřeně tu trubičku zmáčkneš. hodně silně se mi jevilo spíš na škodu, trhalo se to těsně u trubičky též při cca 6-7kg, někdy i 5kg. Kdežto když to prdlo kolem 8 -10 kg, tak většinou uprostřed lanka.
              Osobně bych počítal tak s 60 - 70% deklarované pevnosti lanka, tedy u těch 9 kg na nějakých 5,5 - 7 kg ??? Testy jiných lanek technologie 7x7 apod. než na 9kg jsem zatím nedělal, testy jsou na postupně narůstající statickou zátěž, nikoliv dynamickou co vznikne při záběru velký fišle..
              Jen tak mimo uvádím, že ty kupovaný silný zelený lanka ( 1 x 7 ) převázaný drátkem a zalepený (nebo zalakovaný ??? ) na 12 kg co jsme kupovaly dlouhé roky vydržely tah cca 4 - 5kg, pak se ve spoji vyvlíkly. Tož asi tak.

                NHugo Fisher - Profil | St 12.6.2013 8:42:14

                rybomil >> wft penzil

                  Nafjee - Profil | St 12.6.2013 8:24:00

                  rybomil >> Když tě tu mám, tak ještě k tomu lanku, asi jsi zapomněl odpovědět. Proč pak ten konec vracíš ještě zpět do trubičky? Někdy ti to povolilo nebo to má jiný důvod? Ptám se vážně.

                    Nrybomil - Profil | St 12.6.2013 7:24:52

                    Hugo Fisher >> tak Mivardi bych se bál jak čert, zato ten Grauvell Teknos mě právě tou akcí jak popisuje osprey odcela nadchnul, navíc mají blanky od myšáků, jen ty očka, ty očka....
                    ale kouknout se po svatým kristušákovi taky není od věci.
                    Za mě asi Savage Parabellum, ten mě jako uchvátil asi Nej.......... nejsem ten co když mě něco nadchne hned se do toho nahrnu, ale jako dost hodně slušnej poměr muzika / prachy.

                      Nrybomil - Profil | St 12.6.2013 7:00:13

                      Stavba >> samo ta cena byl jako šprým, tady jsou občas k sehnání okolo 400 CZK. Provokatér na mělká místa, pobřezní partie stojáků kam 6tifousy vytahujou. Trochu drahá náhrada za tady už nedostupné Bombery B16, B17. Viperky jsou i v provedení jdoucích do cca 4m, ty používají hlavně maďaři, bo tam jsou ke koupení zcela běžně.

                      Btw. :barvy AG, JB nebo MC, PO nebo XC, CB nebo GR jsou asi ty upřednostňované ?

                        NHugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 23:01:21

                        Paulus >> to je budoucnost MRKu. :)

                          NZajda - Profil | Út 11.6.2013 23:00:52

                          LosPafkos >> A kraken je tu aji s krakenem..:-)

                            NPaulus - Profil | Út 11.6.2013 22:59:16

                            Hugo Fisher >> Tfuj ! Co to je za hnusnej web ?

                              NHugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 22:56:31

                                Nosprey - Profil | Út 11.6.2013 22:52:46

                                Hugo Fisher >> Já nic nedoporučoval. Nic nevím, neznám, to byl určitě někdo jinej. :-))

                                Co to máš?

                                Sám už pruty nekupuju, vlastěne skoro celou rybařinu. Mám toho dost. Letos jsem koupil kolečko vlasce, dva pytlíky krmení a wobler.

                                  NHugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 22:43:50

                                  osprey >> koupil jsem si prut na tve doporuceni. Jen o tom nevis.

                                  Tak pripadne budu pak nadavat, ci chtit refundace, tobe. :)

                                    Nsidla_napajedla - Profil | Út 11.6.2013 22:33:54

                                    P!F >> tak určitě záleží na poměrech, já jsem třeba vůbec nepsal o velkých řekách,ale o stojáku. s 0,12 jsem problém nikdy neměl.nevím jak vy.100 lidí, 100 ,..............

                                      NKolis - Profil | Út 11.6.2013 22:33:51

                                      LosPafkos >> Njn i na Prágl už dotáhla bída, někde jsem vyčmuchal, že jim taky jdeš po šupinách....krize je dlouhá a "lepší pupík na pekáči, než kandát ve vodě" o))


                                      zduř!

                                        NLosPafkos - Profil | Út 11.6.2013 22:25:28

                                        Kolis >> Pedro není směroplatnej,je to kapřař :-)) Brzo dostanu školení na ropovod od Peťana a pak se rozhodnu kterým směrem potáhnu :-))


                                        a dobrou.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda