Přívlač a dravci

osprey - Profil | Út 11.6.2013 22:24:55

Pedro1 >> Ohledně těch prvních sérií (cca 100 přízpěvků zpět) je to holá pravda. Tak dlouho se ten prut vylepšuje a výroba zefektivňuje, až se na něj skoro nedá chytat. :-)

    osprey - Profil | Út 11.6.2013 22:22:28

    P!F >> Viz níže - já s tebou v názoru na mikromrdkařinu souhlasím. Ale nebudu se tu kvůli tomu hádat - sliver odešel víceméně z podobných důvodů.

    Navíc každý si může chytit okouna 20 cm, ale málo kdo candáta 80+, takže ono to pak svádí k lovu těch malých. A na malých tocích to člověka kolikrát i donutí.

      Kolis - Profil | Út 11.6.2013 22:11:03

      LosPafkos >> Hoj Pafko, vy tam v Pepíkově je máte zvlášť prefíkané, říkál to Pedro, tak to bude pravda o))

      EDIT:vylehávání vyžaduje dlouhou teoretickou přípravu, do větších akci se prozatím nepouštěj o))

        Kolis - Profil | Út 11.6.2013 22:08:46

        otoš >> Bolen je debil, votomnic, ale někdy je i prefíkaný...

          LosPafkos - Profil | Út 11.6.2013 22:06:08

          Kolis >> zdar kamaráde,já mám na velké boleně malého boleně ,ruční práce,takže jsem připraven :-)) Na vylehávání se ještě necítím dostatečně stár a tlusťounkej :-)))

            Kolis - Profil | Út 11.6.2013 22:06:08

            P!F >> Čus Pavko.. o) Jen kontroluji mudruňk o))

              otoš - Profil | Út 11.6.2013 22:03:15

              Kolis >> ...jde o novou techniku při vláčení....tzv.čuming...je to účinné během sledování koupajících se bab...boleny se jdou ,,umlátit"....

                P!F - Profil | Út 11.6.2013 22:02:39

                Kolis >> A AHOOOOJ Palko, co ty tu, dlho som ta nevidel :o)))))

                  Kolis - Profil | Út 11.6.2013 21:59:02

                  LosPafkos - P!F >> Nějaké dotazy ohledně moderních trendů, Struci? o)))

                    P!F - Profil | Út 11.6.2013 21:53:56

                    otoš >> V pohode bude, on je na svoju techniku pysny :)

                      LosPafkos - Profil | Út 11.6.2013 21:45:03

                      P!F >> hele nechme toho,nebo vypustíme krakena z klece :-)))

                        otoš - Profil | Út 11.6.2013 21:41:03

                        P!F >> ...tak ten se s námi o bolenech bavit asi nebude, že ?.....:-))

                          P!F - Profil | Út 11.6.2013 21:38:57

                          otoš >> on je o dva levely vacsi od vacsiny populacie, minimalne do sirky |:o)

                            otoš - Profil | Út 11.6.2013 21:37:18

                            LosPafkos >> ...tak to bude o 2 levely větší frajer než já...:-))))

                              LosPafkos - Profil | Út 11.6.2013 21:35:42

                              otoš >> to je prd,je tu borec co je umí vylehávat :-)

                                otoš - Profil | Út 11.6.2013 21:34:04

                                Pedro1 >> ...boleny chytám zásadně v poledne...mohu se u toho opalovat a taky koukat na hezké, ve vode se čvachtající, baby...:-)))

                                  u.x.a. - Profil | Út 11.6.2013 21:32:54

                                  Hugo Fisher >> já mám letos univerzál 7 stop,kromě sumce vytáhne snad všechno..

                                    otoš - Profil | Út 11.6.2013 21:23:29

                                    mantes >> ....okouny chytám rád, ale na Dyji je jich čím dál tím míň....:-((

                                      Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 21:21:06

                                      otoš >> Taky to tak letos udělám:-)

                                        otoš - Profil | Út 11.6.2013 21:20:02

                                        Pedro1 >> ...to bych na ně pak kašlal a chytal bych candáty...:-)))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda