Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 21:18:52

otoš >> Tady jsou prefíkaní celej rok:-)

    otoš - Profil | Út 11.6.2013 21:16:03

    Pedro1 >> ...hned po zahájení, tak týden, jsou boleni jak potroublí, berou všechno co jim nabídneš...:-)) Pak jsou již dopichaní a dávají si bacha...:-))

      Hugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 21:09:27

      u.x.a. >> nevim ,zda je to nejak smerodatny do tyhle diskuze, ale presto: vcera jsem si objednal prut na letosni vlacku - jako univerzal na vse - delka 2,1m.

      Z lode ani jineho plavidla nechytam.

      :)

        u.x.a. - Profil | Út 11.6.2013 20:38:03

        P!F >> podle mě se dělal jen 180 a pak až na kapře 2lb 3,3m..

          mantes - Profil | Út 11.6.2013 20:34:42

          otoš >> zkusit štěstí loni jsem jich hodně nachytal hned na zahájení a taky hodně okounu na ořehradě sice menších ale na popíky se nechá všechno zlákat.)

            Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 20:16:13

            otoš >> To si jenom myslíš.Tady znají boleni popiky dvakrat lépe,než rybáři:-)

              Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 20:15:21

              P!F >> Mají 7 cm,na hrouzci akorát.

                otoš - Profil | Út 11.6.2013 19:57:20

                mantes >> ...štiky se chytají až na podzim...:-))

                  otoš - Profil | Út 11.6.2013 19:50:19

                  P!F >> ...no jo...pitbulí stisk má jenom sumec...céčka koušou jak čivava...:-)))

                    mantes - Profil | Út 11.6.2013 19:46:28

                    tvl už se to blíží!! aaaa už chci mít štiku v ruce:)

                      otoš - Profil | Út 11.6.2013 19:41:08

                      P!F >> ...bolen je kapor...ovitá ryba....musíš číst až do konce...:-)))
                      A ty executory jsou na pikaču...na Dyji je používám jako vyvažovací ,,zařízení" do krabiček s woblery, nebo jako ,,tlumící" doplněk přívlač.krabice...:-))))))

                        P!F - Profil | Út 11.6.2013 19:36:28

                        otoš >> na bolene treba rohlik alebo bojliz. Je to kapor.

                          P!F - Profil | Út 11.6.2013 19:36:01

                          otoš >> Cecka padali, padaju a budu padat, vlasec ci pletenka :o) Hlavne tie velke. Jeden zubac hodne slusny mal wob s troma hakmi v papuli tak, ze ten wob vobec nebolo vidno, zasek dostal taky, ze mensiu rybu by to mozno aj zabilo (zabral mi par minut predtym, len som ho nesekol ) a napriek tomu ked som ho dotiahol k brehu tak ten wobler vyplul akoze nic...

                            otoš - Profil | Út 11.6.2013 19:35:36

                            Pedro1 >> ...na boleny potřebuješ dobrého popíka...bolen bude na něj ,,čumět" jak na vrata a kašle na tloušťku vlasce, nebo pletenky...:-)))

                              otoš - Profil | Út 11.6.2013 19:30:47

                              P!F >> ...já mám z praxe úplně jiné dilema...pletenka nebo vlasec při cíleném lovu candátů...? Můj názor: při lovu na woblery na menších řekách nebo jezerech použít vlasec v ostatních případech pletenka nevadí....A důvod? Největší ryby po záběru na wobler při použití pletenky odpadávaly i když byl zásek proveden....když jsem povolil trochu napnutí pletenky, tak se céčko mnohokrát setřepalo a já byl smutný jak želva. Nikdy mi nespadly ryby, když jsem použil vlasec. Zdálo se mi, že ten vlasec fungoval jak,,guma". Vlasec jsem používal 0,26 -0,30 dle typu vody a používané nástrahy. Ale říkám , je to můj názor...Ono takové céčko 80+ má pěkně tvrdou ,,tlamu". Někdy při záběru ho neseknu na 100% i když používám hodně kvalitní háčky....:-))

                                .pepé. - Profil | Út 11.6.2013 19:28:59

                                Nezkoušel někdo tenhle prut od Savage Gear nebo ho někdo vlastní?
                                http://www.vmfish.cz/pruty/delene/privlac/sgprojign​​spin%5B1239%5D

                                  P!F - Profil | Út 11.6.2013 19:25:06

                                  u.x.a. >> 180 az 3 metre, robilo sa ich strasne moc.

                                    sfox - Profil | Út 11.6.2013 19:22:06

                                    u.x.a. >> 2,40m... teda pokud se pamatuji .)))

                                      P!F - Profil | Út 11.6.2013 19:14:59

                                      Pedro1 >> bolene sa chytaju na boleliz od LK ty amater! Pocuj tie executory co si daval do burzy su 9ky?

                                        Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 19:13:18

                                        P!F >> Ale na boleny potřebuješ max 0,12 mm vlasec.Ten Ti nic jinýho nevezme.A když nejdou candati,tak nechytas ani boleni.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda