Přívlač a dravci

NP!F - Profil | Út 11.6.2013 19:11:07

otoš >> Nemyslim si, ze by bol zubac ryba kde sa meni pocet zaberov kvoli hrubke snury. Kamos ked chyta zubace pod 0.30 nejde a tych fakt velkych ma viac ako ktokolvek iny co poznam. A s tou 0.30kou sa uz aj slusnejsi sumik na nase pomery da celkom pohodlne vytiahnut, do 150cm v podstate smykom...

    Notoš - Profil | Út 11.6.2013 18:59:20

    P!F >> ...na candáta pletenku průměr 0,28....on ta svině ty tenké pod tou vodou vidí....:-))) A taky co když to veme sumál? Já již nechci být divákem, ale rozhodčí....:-)) Na Dyji připadne vždy na 1 záběr od céčka alespoň 5 záběrů ve prospěch sumíka...:-)))

      Nu.x.a. - Profil | Út 11.6.2013 18:57:48

      miláčkové a malé .....,kolik měřil legendární modrej vláčák lipno?tenkrát to byl celorepublikovej univerzál,jen co se otevřeli hranice všichní začli chytračit..

        NP!F - Profil | Út 11.6.2013 18:35:46

        saxana >> Tak nejak. Ako na ostrieze z clna kde nie su sutre a konare kludne, vsade inde radsej silon.

          Nsaxana - Profil | Út 11.6.2013 18:34:15

          P!F >> mal by sa volať strapkofil :-)

            NP!F - Profil | Út 11.6.2013 18:30:15

            saxana >> Alebo kym mu neukazes kamen, zacina sa strapkat ked je od kamena meter daleko.

              Nsaxana - Profil | Út 11.6.2013 18:27:58

              P!F >> nanofil je fajn, pokým na ňom nespravíš uzol :-)

                NP!F - Profil | Út 11.6.2013 18:25:26

                sidla_napajedla >> 0.12 ideal na candose? Kua to aku velkost chytas? Normalna ryba mykne hlavou a ten kram ti instantne upali, brzda nebrzda, akcia prutu ci neakcia... Kuwa zacina mi Sliver chybat, nema tu kto svacnutych mikromrdkarov usmernovat...

                  Nsidla_napajedla - Profil | Út 11.6.2013 18:15:47

                  job22 >> nanofil je chytatelný do 0,17, 0,12 ideální na candáty. na sumce určitě pp 0.23 0,28 15 20kg

                    NP!F - Profil | Út 11.6.2013 18:14:06

                    job22 >> Nanofil ma udavanu nosnost len v laboratornych podmienkach, v reale je asi slabsi nez obycajny monofil na ktorom aspon vidno poskodenie. Je to uplne na pikacu, mozno pre niekoho co chce chytat na extremne vzdialenosti a je ochotny to raz mesacne vymenit.

                    Power pro ber 8 slick, je podstatne maksia a lepsia ako klasicka PP, na sumce urcite hrubsiu, nech to ma aspon 0.30mm...

                      NMysho22 - Profil | Út 11.6.2013 17:55:10

                      job22 >> neviem prečo Domino nemá rad onanofil ,ale musím mu dať za pravdu .... na sumca jednoznačne nie .... dosť trpí na oder a pochybujem ,že budeš lapať 6foza niekde v rybniku bez vazek ... stačí jeden lepší šuter a budeš si šklbať vlasy a okusovať nechty do krvy

                        NTOMMY CATFISH - Profil | Út 11.6.2013 17:53:24

                        chalani a čo tak teento ?
                        http://www.rybarovraj.sk/obchod/pruty/62-privlacove​/light/187-156211.html
                        sportex black pearl 240 cm 16-28 g

                          NDomino222 - Profil | Út 11.6.2013 17:14:17

                          job22 >> to už je na tebe, ja tvrdím že nanofil nikdy..

                            Njob22 - Profil | Út 11.6.2013 17:12:48

                            Domino222 >> na nanovlasec jsem ještě nechytal ale někdo tvrdí to a druhý zas to.Power je moje druhá varijanta

                              NDomino222 - Profil | Út 11.6.2013 17:11:00

                              job22 >> ja by som nanofil už nechcel ani zadarmo.. kúp power pro a nešlapneš vedľa.. toť môj názor

                                NTOMMY CATFISH - Profil | Út 11.6.2013 17:04:49

                                Siven Polní >> cca 55 eur

                                  Njob22 - Profil | Út 11.6.2013 17:00:47

                                  Zdravím všechny dobré vláčkaře.
                                  Tato otázka je spíše směřováná na ty kteří se věnují sumčí přívlačí.Ale ocením každou radu i od ostatních vláčkařů.MOje otázka se týka jak silný vlasec či šňůru na naviják navinout.Pšemýšlel jsem o nanovlasci od berkly velikostí 0.25mm a s nosností 17kg či použít šňůru o stejném průměru či jiném.Vláčet budu na tuzemských vodách.díky

                                    NStavba - Profil | Út 11.6.2013 16:27:01

                                    rybomil >> poptam se a uvidime co z toho bude....tezkej a maka do metru...ze by sestifous? :)

                                      Nrybomil - Profil | Út 11.6.2013 14:36:41

                                      Stavba >> Predatek Sand Viperky (ve Floatingu) když budou do 5 dolců, tak mi na tý colour ani nezáleží :-))) Zelená, fialová to jistí. A může jich být i víc............hoj hola hoj, se snaž.

                                        Nboyscout - Profil | Út 11.6.2013 11:43:26

                                        Hugo Fisher >> tak pak si těch 5000ks kup sám a postupně je prodávej, je to dobrá investice do budoucna :-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda