Přívlač a dravci

Hugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 11:34:53

boyscout >> ja prodam svych 10 kusu obratem na ebay v USA. O ryby a rybolov obecne mi nejde. Jde mi jen o zisk.

    boyscout - Profil | Út 11.6.2013 11:29:36

    Hugo Fisher >> tak dnes je ORO zázračná nástraha, protože ho ryby neznají. Až jich bude mít u nás každý, nebude to k ničemu :-)

      1568 - Profil | Út 11.6.2013 11:29:05

      Hugo Fisher >> Beru 10ks.!!!!

        P!F - Profil | Út 11.6.2013 11:19:09

        Sa vybodnite na ORO, to zeru len blbe stuky a duhaci...

          Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 11:18:40

          Kolis >> Ale netárám:-)

          Ty objednáš jako za sebe 1000 ks a já si pak od Tebe vezmu 500 ks.Bude lepší cena:-))))

            Kolis - Profil | Út 11.6.2013 11:17:36

            Pedro1 >> Táraš nezmysly o)

              Hugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 11:15:01

              boyscout >> ty jsi nuda. Mas jen same obecne informace, relevance ci alespon zaniceni pro vec na bodu mrazu..

                boyscout - Profil | Út 11.6.2013 11:09:19

                Hugo Fisher >> odkaz nemám, bavil jsem se o tom s panem Krejčou (šéf Bohemiafishingu) a ten mi říkal že existuje tato možnost. Tak mu kdyžtak zavolej a prober to s ním :-)

                  Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 10:59:11

                  afjee >> Jestli pan Koulis vezme 1000 ks,což je realný,tak je vše v pořádku:-)))

                    Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 10:58:33

                    afjee >> Za tohle bojkotování nedostaneš žádnej:-)

                      Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 10:58:13

                      abu jelito >> Dobrý nápad:-)

                        Kolis - Profil | Út 11.6.2013 10:35:17

                        afjee >> No nic o))

                          afjee - Profil | Út 11.6.2013 10:32:25

                          Kolis >> No co o)

                            Kolis - Profil | Út 11.6.2013 10:29:22

                            afjee >> Struku o)

                              MB - Profil | Út 11.6.2013 10:25:46

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> neměj strach kamaráde,ono se to bude hodit

                                afjee - Profil | Út 11.6.2013 10:17:57

                                Hugo Fisher >> To se neoplatí, nebudu kupovat zajíce v pytli. Řeknu Kolisovi, ať vezme 1000 ks a pak mi jednoho prodá.

                                  Hugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 10:15:49

                                  afjee >> minimalni odber 5ks.

                                    afjee - Profil | Út 11.6.2013 10:11:33

                                    Pedro1 >> Já chci jeden kus.

                                      abu jelito - Profil | Út 11.6.2013 10:09:41

                                      Dozadu menší nápis MRK.cz místo rapala 30th anniversary-ať z toho něco MRK má....A SSR9 v barvě ORO beru 10.kousků

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 11.6.2013 10:05:13

                                        Já chytam jenom rotacky a bílý twistry.pro me tyhlecty ORO wobleri nejsou

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda