Přívlač a dravci

NHugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 10:01:10

boyscout >> nemas prosim nejaky odkaz, kde si prectu presne podminky vyroby tech wobu dle prani?

:)

Neb se to rozjizdi, tak abych mel relevantni informace.

    NPedro1 - Profil | Út 11.6.2013 9:57:52

    MB >> No vidíš,už nás je 5.
    5 x 5 = 25 ks

    Teď ještě udat těch zbylých 4975 ks:-))))

      NMB - Profil | Út 11.6.2013 9:54:19

      Pedro1 >> nevím vocogo ale s hrdinou si jich 5 bereme taky

      Ahoj ty tu

        NPedro1 - Profil | Út 11.6.2013 9:51:38

        Hugo Fisher >> Souhlasím.

        SSR9 ORO je v pořádku.

        Tak ještě jeden hlas a je rozhodnuto,tři hlasy budou stačit a pak to MM objedná:-)))

          NHugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 9:34:01

          boyscout >> to se musi dat dokupy pres MM, jen on umi naprogramovat objednavkovy list tady na MRKu. :)

            Nboyscout - Profil | Út 11.6.2013 9:27:43

            Hugo Fisher >> to není špatná volba, tak 5ks bych si klidně vzal. Dej mi vědět až to dojednáš :-)

              NHugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 9:18:00

              boyscout >> jednoznacne, to je zcela dano predem.

              SSR 7,8 nebo 9.

              Ja bych byl pro SSR9.

              Ale tady bych to klidne nechal na kratke debate a pak to rozhodl, jak bych chtel ja. :)

                Nboyscout - Profil | Út 11.6.2013 9:17:11

                Hugo Fisher >> opakuji, stejný typ a velikost. Myslíš, že bychom se dokázali shodnout na tomto detailu? :-)

                  NHugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 9:16:11

                  boyscout >> na MRKu je takovych uslechtilych zanicenych lidi pro vec, ze verim, ze bychom to pri vyzve MM - ostatne jako s ksiltofkama - dali dohromady. :)

                  Uz jen kdyby si kazdy vzal 5 kusu, coz neni mnoho, tak to uz je jen 1000 lidi. To je drobnost. :)

                    NPedro1 - Profil | Út 11.6.2013 9:15:44

                    boyscout >> Já nejsem vyjednávací typ:-)))

                    Ale mohli by jsme domluvit Netipu,aby si s nima psal chvilku maily,pak by nám jich možná vyrobili i méně než těch 1000 ks:-)

                      Nboyscout - Profil | Út 11.6.2013 9:14:13

                      Pedro1 >> tak zkus vyjednávat, třeba je obměkčíš a sleví na 1000ks :-)

                        Nboyscout - Profil | Út 11.6.2013 9:13:37

                        Hugo Fisher >> ano, akorát si musíš objednat těch 5000ks :-)

                          NPedro1 - Profil | Út 11.6.2013 9:13:32

                          boyscout >> Těch 5000 ks je moc.To bych neprodal ani na MRKu a to je co říct:-)

                            NStavba - Profil | Út 11.6.2013 9:12:04

                            Pedro1 >> tak urcite :D ale za tech 90 kacek bude tech 1000 ks malo

                              NHugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 9:11:36

                              Stavba >> o NZ se docela zajimam a nejak jsem stale nenabyl dojmu, ze tam jsou co do rybarskych potreb, zejmena pro vlackare, nejak vybaveni. Spis bych rekl, ze zaostavaji. A cenove jsou obecne hodne mimo realitu. :)

                              Ale to je zatim jen muj pocit, nikoli zkusenost.

                                NHugo Fisher - Profil | Út 11.6.2013 9:10:32

                                boyscout >> hele, jako fakt?

                                A to mi udelaji jakoukoli barvu? :)

                                  Nboyscout - Profil | Út 11.6.2013 9:07:59

                                  Pedro1 >> sežeň pár lidí a pokud si objednáte jeden typ a velikost v barvě ORO (5000ks) , Rapala vám ho vyrobí na zakázku :-)

                                    NPedro1 - Profil | Út 11.6.2013 9:02:41

                                    Stavba >>Objednej 1000 ks Rapala woblerů v barvě ORO (třeba je tam ještě mají),je jedno jaký druh a pak nám je tady nabídni za cca 90 Kč/kus.
                                    To by si Tě tady každý vážil,fakt:-))))

                                      NStavba - Profil | Út 11.6.2013 8:58:41

                                      Hoj, mel bych moznost si nechat poslat z novyho zelandu naky veci na vlacku. nekdo nejaky doporuceni?

                                        Nrybomil - Profil | Út 11.6.2013 8:30:25

                                        Pedro1 >> nejenom u shitmana

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda