Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Út 11.6.2013 8:06:28

osprey >> Je zajímavé,že tyhle nižší řady od šíma byly docela slušný věci jen v prvních seriiích.
Pak vždycky začnou špekulovat a daný výrobek za každou cenu "vylepšovat" při snaze udržet cenu a už to stojí za prd.
Příjde mi to stejné jako s kultovními akčními filmy (Predator,Terminator,Rambo,...).První díl je většinou na 100% nejlepší.

    osprey - Profil | Po 10.6.2013 23:20:39

    Jak není Catana řádně ukovaná, zvrstvená, zakalená na hamon a ostrá jak břitva, tak stojí... u mě v koutě doma:-))

    Mám tu z úplně nejprvnější série a není to zlé. Od té doby to s tou sérií jde od deseti k pěti. Ale chytat se s tím dá, to zas jo. Jen to nesmí být delší než 240 cm, to je pak kyj.

      Rybkin - Profil | Po 10.6.2013 21:41:06

      u.x.a. >> Tak to už je na pováženou

        u.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 21:34:23

        Rybkin >> Catanu doporučuje 10 mrkmenů z 9,catanu což je velmi zajímavé doporučujou i nerybáří...

          Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 20:38:48

          TOMMY CATFISH >> A za kolik jsou ty proutky?

            otoš - Profil | Po 10.6.2013 19:39:53

            TOMMY CATFISH >> ...na štiky gramáž 45 na jelce a boleny stačí do 25 g...
            PS.: budeš si muset koupit oba pruty....:-)))

              GTdpcfix - Profil | Po 10.6.2013 19:33:32

              Catanu na porcovani ryb?:Dto je prehnane chlapi....

                Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 18:59:25

                TOMMY CATFISH >> Tak to víš, že jsou mnohem lepší, ale je to jednou vyrobená věc, která slouží. Nebudu rozežraný a nechám ho dožít.

                  TOMMY CATFISH - Profil | Po 10.6.2013 18:41:07

                  Siven Polní >> :) ak chytá tak chytá :)

                    Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 18:24:50

                    TOMMY CATFISH >> Lol, to není. Ale mám to vyhodit? Trošku naštíplý povrch blanku spodního dílu, tak jsem to ojel letoxitem, když ho mám rozdělanej. No uvidíme, až křupne úplně, tak letí.

                      TOMMY CATFISH - Profil | Po 10.6.2013 18:19:54

                      Siven Polní >> k ju lepíš tak nieje asi v dobrom stave :)

                        TOMMY CATFISH - Profil | Po 10.6.2013 18:19:22

                        otoš >> bolene jalce šťuky

                          Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 17:59:23

                          TOMMY CATFISH >> Rybkin má pravdu. Mám taky Catanu a za nic na světě bych ji nevyměnil. Právě ji lepím.

                            otoš - Profil | Po 10.6.2013 17:57:33

                            TOMMY CATFISH >> ...a co budeš chytat na ty hladinovky?...

                              TOMMY CATFISH - Profil | Po 10.6.2013 17:35:58

                              Rybkin >> :) to som netušil :)

                                Rybkin - Profil | Po 10.6.2013 17:32:38

                                TOMMY CATFISH >> Devět z deseti Mrkmenů doporučuje Catanu takže s timhle tu asi nepochodíš

                                  TOMMY CATFISH - Profil | Po 10.6.2013 17:31:01

                                  alebo tento

                                  Esox Snake Expert 2,51/7-25 g

                                    TOMMY CATFISH - Profil | Po 10.6.2013 17:29:15

                                    čaute má niekto doma ? aké dojmy ? chcel by som ho na hladinovky hmm ? je vhodný na taký lov ?

                                    Esox Storm 240cm 10-45 g

                                      Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 17:26:55

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já jsem někde na mrku četl, že samosek s lankem nebo vypružovací je povolen při lovu na dva pruty a méně, což je u vláčky pochopitelné, ale o nějakém jeho časovém omezení jsem v Řádu rybářského cechu nenašel ani zbla... Ale dík, dám bacha, jestli někdo nejde.

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 17:20:16

                                        Siven Polní >> pozor, samosek je zakázaný. Jako můžeš obcházet řád, ale všeho s mírou. Vláčet kaprový kopyto v době hájení dravců - to se může. Vláčet v době hájení dravců tlouště na jigovku s žížalou? - To se může.
                                        Používat jakýkoliv samosek? - to se nesmí

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda