Přívlač a dravci

Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 17:18:16

kolja >> Ono je to podle příslušnosti k církvi. Husiti třeba můžou celý rok, ale jen mimo Prahu.

    Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 17:15:44

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Super, dík za podporu. A máš tam vypružovací samosek?

      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 17:13:49

      Siven Polní >> Já jsem byl o víkendu vláčet candáty na kaprový kopyto, takže tady bych problém neviděl

        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 17:12:43

        kolja >> 31.12. letos připadá na svátek (Upálení svatého Silvestra), takže končíš už 30.12. a to i když zahájíš třeba v prosinci

          Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 17:09:46

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já půjdu už zítra. Vláčet kapř. To přece můžu, ne, když budu mít kapřovýho streamera bez protihrotu jen s jedním trojháčkem a kapřa na konci školního roku pustím.

            šmudla007 - Profil | Po 10.6.2013 16:59:43

            kolja >> pro ty kdo zahajují už v pátek končí dravcová sezóna přesně v pátek v poledne(pro pomalýky až v sobotu 15tého června 2013), tudíž můžeš chytat celý dopoledne(nebo den a půl). A to se vyplatí ne? Zbytek sezóny můžeš chodit na soukromáče, tam se může aji v březnu na duháka na dírce v ledu.

              kolja - Profil | Po 10.6.2013 16:38:37

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> a když chytám od pátku 14tého, končí pro mě dravcová sezóna 31.12., nebo o dva dny dříve?

                Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 16:34:14

                kolja >> Nemyslím si

                  kolja - Profil | Po 10.6.2013 16:30:55

                  zahájení vychází na 16tého, ale až 2014. letos se dravci nechytají.

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 16:30:33

                    Siven Polní >> To nic. Důležitý je, že to je napsaný v řádu, tak si to tam každej může přečíst a jít si v pátek ráno zahájit

                      Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 16:14:18

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> A jo, vono to vychází na víkend, tak se chytá ve 4 hodiny jeden pracovní den před dnem volna, aby si rybáři zvykli na lovná místa. Zapomněl jsem.

                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 15:40:40

                        Siven Polní >> Zahájení je v pátek ve 4:00 ráno a to teda moc nesedí


                          Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 15:37:28

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Však to sedí, ne?

                            Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 10.6.2013 14:44:10

                            Proč to odpočítávání dravců jde špatně? To MM neví, že vychází na neděli a v sobotu je svátek upálení Jana Žižky?

                              Siven Polní - Profil | Po 10.6.2013 14:29:14

                              rybomil >> No, a nebo naopak taky... Že dlouhý prut víc pruží při zdolávání a dosáhnu s ním za trávu a dál nahodím je výhoda, kterou chápu, ale není to nutnost - co takhle menší páka a pevná páteř kratšího prutu(?), když je léto, tak zabrodím, ostatně v místech, kde je možnost se rozmachovat dlouhým prutem, je většinou zabivakovanej bobkař, a do keřů, který mi zbývají, si vezmu hádej co. Za další - snažím se chytat v místech, kde můžu urychleně dosáhnout na zdolávanou rybu podběrákem či rukou, takže se s prutem nepromenuju po cyklostezce nad křoviskem a nehážu to kamsi pod sebe. A v poslední době chytám na poměrně těžké nástrahy, čili oceňuju kratší délku i z tohoto hlediska. Snažím se ty nástrahy házet na centimetr přesně do konkrétního místa, další plus pro kratší. Ale je to přesně to, co říkám, je to o návyku a úhlu pohledu, sám jsi označil dlouhý prut za BMW, protože je to tvůj styl. A to je potvrzení i celkového zdejšího trendu. A mimochodem - uvažuju o tom, že si pořídím třímetr (už mám vybráno), určitě ho využiju, ale spíš omezeně...

                                Mates PB - Profil | Po 10.6.2013 12:09:55

                                MB >> Já pojedu 16 do špajsky a vybiju tam všecky duháky. Tak.

                                  MB - Profil | Po 10.6.2013 11:57:02

                                  u.x.a. >> rozumím.....

                                  zahájím taky 16 ...ale........chytat bych chtěl začít později

                                    LudaT - Profil | Po 10.6.2013 10:42:03

                                    u.x.a. >> To budeš u vody o 1-2 dny později než většina MRKmenů. Už to bude popíchaný.

                                      u.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 10:32:01

                                      MB >> já vím že se už dravcí dávno chytají,já jsem ještě ze staré školy já čekam na 16tej červen..

                                        MB - Profil | Po 10.6.2013 10:26:37

                                        u.x.a. >> jaké zahájení????

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda