- Úvod
- Pokec
Přívlač a dravci
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 44x v ignorovaných.
u.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 10:23:54
rybomil - Profil | Po 10.6.2013 9:19:02
Siven Polní - Profil | Ne 9.6.2013 21:12:55
Stanik - Profil | Ne 9.6.2013 21:06:08
u.x.a. - Profil | Ne 9.6.2013 15:50:17
Siven Polní - Profil | Ne 9.6.2013 14:07:15
u.x.a. - Profil | Ne 9.6.2013 13:59:43
st.croix 3-15g a shimano vanqvish,měl sem tuhle sestavu před
léty(akorát jinej prut a jinej reel)vytahnul jsem na ní mého životního candáta 93cm,tahle sestava je
nejtěžší univerzál co jsem kdy měl.
Siven Polní - Profil | Ne 9.6.2013 13:39:56
venca1 - Profil | Ne 9.6.2013 13:36:02
Siven Polní - Profil | Ne 9.6.2013 13:12:13
Edit: Faktem je, že tam dost valí jednodíly, ono to z velké části bude asi aj tím.... No půjdu do toho taky, ale až napřesrok....
curda79 - Profil | So 8.6.2013 13:25:48
rybomil - Profil | So 8.6.2013 9:56:26
Za ty prachy to žádná hitparáda nebude, pro začátečníka, který ještě neví jestli to s vláčkou myslí vážně dejme tomu, nebo jako občasný doplněk k ostatním technikám lovu. Na sumce s tím vcelku zapomeň, nějakého menšího do 1m by snad vytáhnout šlo, ale bude to na déle.
Powerku kupuju za 300 CZK ( 12 € ) v garážovým shopu nebo na Aukro ( + osobní odběr ), stejně tam jedu i pro jiné věci. Na candoše nějaká 0,10 - 0,15 lajna postačuje dostatečně, protože záběr tý štikule nelze vylouč. Podle mě když ta vláčka zaujme, jen u gum nezůstaneš.
Klacík v 7 stopách já osobně neberu už ani na pstruhovku nebo do lodi. Poslední dobou se zaměřuji právě na sumce, na co chodit na štiky a candoše, když tu skoro žádný mírový nejsou a pidirybky cíleně chytat zrovna 2x nemusím.
u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 23:17:10
u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 21:51:34
sim_131 - Profil | Pá 7.6.2013 21:27:11
PRUT: http://www.sportcarp.sk/obchod/pruty/privlacove-pruty/okuma-safina-x-spin.aspx
NAV : Ihttp://www.sportcarp.sk/obchod/navijaky/s-prednou-brzdou/navijik-sweepfire-e.aspx
ŠNÚRA: http://www.sportcarp.sk/obchod/navazcove-materialy-snury/snury-na-navijak-a-odhoz/powerpro-135-red.aspx
A poraďte aký priemer tej šnúry.
rybomil - Profil | Pá 7.6.2013 20:52:14
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 7.6.2013 19:18:37
Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 22.5 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 83 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - dravci
20:33Burza na přívlačové nástrahy 33414
20:15Bleskovky: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody 1
19:05Fotky ryb pouze na přívlač 107191
16:25Divoký potočák nebo granulák? 63
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
20:15Bleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









