Přívlač a dravci

u.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 10:23:54

ahoj miláčkové a malé b.....,napište mi jak moc se těšíte na zahájení.

    rybomil - Profil | Po 10.6.2013 9:19:02

    Siven Polní >> to je asi jako když řekneš, že chápeš výhody BMW X5, ale Filcka ti sedí víc :§))))

      Siven Polní - Profil | Ne 9.6.2013 21:12:55

      Stanik >> Asi jo. Já mám ale kratší rád i ze břehu - neházím to "co nejdál" za každou cenu. Chápu i výhody dlouhého, ale kratší mi sedí víc.

        Stanik - Profil | Ne 9.6.2013 21:06:08

        Siven Polní >> Jestli ta délka prutu přímo nesouvisí s místem a způsobem lovu. V jůesej se loví bass, často se chytá z lodě a tam ty krátké pruty stačí. Kdežto našinec chytá převážně ze břehu a tam je delší prut výhodou.

          u.x.a. - Profil | Ne 9.6.2013 15:50:17

          Siven Polní >> na twistři,jigi,wobíky a jiné zkrátka na všecho,jen je omezen váhou do 15g..

            Siven Polní - Profil | Ne 9.6.2013 14:07:15

            u.x.a. >> Jako fakt "nejtěžší"? Zajímavé. A díky za info :) Jo, a je to na woblery, nebo na gumy?

              u.x.a. - Profil | Ne 9.6.2013 13:59:43

              Siven Polní >> prut
              st.croix 3-15g a shimano vanqvish,měl sem tuhle sestavu před
              léty(akorát jinej prut a jinej reel)vytahnul jsem na ní mého životního candáta 93cm,tahle sestava je
              nejtěžší univerzál co jsem kdy měl.

                Siven Polní - Profil | Ne 9.6.2013 13:39:56

                venca1 >> Mně by to nevadilo, já jezdím šalinó :) A na kole to dáš na popruh přes záda. Ale zatím vystačí s klaikou...

                  venca1 - Profil | Ne 9.6.2013 13:36:02

                  Siven Polní >> Jednodíly jsou super, ale jak to vozit, když se to tak tak vejde do auta. :-)

                    Siven Polní - Profil | Ne 9.6.2013 13:12:13

                    u.x.a. >> A co to bude za cajk, mohu-li se optat? Je to zajímavá anomálie, tady na MrKu - člověk, který neloví na prut minimálně 2,7 dlouhý (pokud není na malém potůčku a blablabla). Přitom v Améru je to právě normální délka - těch 7´,(cca 210cm) dokonce je to i spíš z těch delších, nepočítám lov přes příboj, LOL..! Na závodní lov bassů je snad dokonce jako nejdelší povolen prut jen 6´... Jako nebyl jsem tam, ale prolezl jsem si americký "MRKy".... A tak se ptám. Mně kupodivu totiž taky vyhovují kratší pruty. Asi budu zakuklenej Amerikán...
                    Edit: Faktem je, že tam dost valí jednodíly, ono to z velké části bude asi aj tím.... No půjdu do toho taky, ale až napřesrok....

                      boyscout - Profil | Ne 9.6.2013 7:34:30

                        curda79 - Profil | So 8.6.2013 13:25:48

                        Zdravím,asi to sem moc nepatří,ale nevíte někdo kde mi v Praze opraví eletromotor Minnkota endura.Díky

                          Erik T - Profil | So 8.6.2013 11:35:03

                          sim_131 >> já mám 0,15ku na 9Kg

                            rybomil - Profil | So 8.6.2013 9:56:26

                            sim_131 >> tyhle cajky neznám , ani se tady moc běžně nevyskytujou, vzhledem k tomu bych šel do něčeho co má zajištěný servis ( možná tohle u vás má ? ).
                            Za ty prachy to žádná hitparáda nebude, pro začátečníka, který ještě neví jestli to s vláčkou myslí vážně dejme tomu, nebo jako občasný doplněk k ostatním technikám lovu. Na sumce s tím vcelku zapomeň, nějakého menšího do 1m by snad vytáhnout šlo, ale bude to na déle.
                            Powerku kupuju za 300 CZK ( 12 € ) v garážovým shopu nebo na Aukro ( + osobní odběr ), stejně tam jedu i pro jiné věci. Na candoše nějaká 0,10 - 0,15 lajna postačuje dostatečně, protože záběr tý štikule nelze vylouč. Podle mě když ta vláčka zaujme, jen u gum nezůstaneš.


                            Klacík v 7 stopách já osobně neberu už ani na pstruhovku nebo do lodi. Poslední dobou se zaměřuji právě na sumce, na co chodit na štiky a candoše, když tu skoro žádný mírový nejsou a pidirybky cíleně chytat zrovna 2x nemusím.

                              u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 23:17:10

                              sim_131 >> sumec u mě není ryba ,když zaseknu sumce šahám pro nůž a řežu vlasec či šňůru!

                                sim_131 - Profil | Pá 7.6.2013 22:06:31

                                u.x.a. >> Aj sumce? :D

                                  u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 21:51:34

                                  sim_131 >> nevím jestli ti pomuže moje rada,já letos budu všechno chytat na prut 7stop a vlasec 0,22 mm,přecházím na american style,nepletst s gangan style..

                                    sim_131 - Profil | Pá 7.6.2013 21:27:11

                                    Ahojte chcel by som sa Vás spýta či táto zostava je vhodná na zubáče a šťuky ťahať by som chcel prevažne gumy okolo 10-15g

                                    PRUT: http://www.sportcarp.sk/obchod/pruty/privlacove-pru​ty/okuma-safina-x-spin.aspx
                                    NAV : Ihttp://www.sportcarp.sk/obchod/navijaky/s-prednou-b​rzdou/navijik-sweepfire-e.aspx
                                    ŠNÚRA: http://www.sportcarp.sk/obchod/navazcove-materialy-​snury/snury-na-navijak-a-odhoz/powerpro-135-red.asp​x

                                    A poraďte aký priemer tej šnúry.

                                      rybomil - Profil | Pá 7.6.2013 20:52:14

                                      Pedro1 >> Tý woe,kam na ty foto chodiš ? !!!!!!! ? Bombaaaaa

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 7.6.2013 19:18:37

                                        Zajda >> je to tak.závidí úplně všechno.jsou to neprejocnici:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda