Přívlač a dravci

Zajda - Profil | Pá 7.6.2013 18:49:47

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jasně, závidí ti malého rybáře a sami mají holky jako já..:-)

    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 7.6.2013 18:43:10

    Polibte mi prdel zapskli sadelnici.já jsem hubenej jak lunt

      u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 18:19:13

      LosPafkos >> já myslel že jeho plod se zapouzdřil,a že ho má v břiše nadosmrti,plod bude mít jen funkci takové zvětšující se tasemnice jinak nic..

        LosPafkos - Profil | Pá 7.6.2013 18:08:29

        PepanD >> to už je stará historka :-))

          PepanD - Profil | Pá 7.6.2013 18:04:47

          LosPafkos >> Nekecej. Netipa se vytřel?

            LosPafkos - Profil | Pá 7.6.2013 18:00:38

            Pedro1 >> to je fotka před 20ti kg,teď už má po porodu zkrabatělej zátylek :-))

              PepanD - Profil | Pá 7.6.2013 17:53:31

              Pedro1 >> To už se Netipovi tvořily žábry? Celej Cyprinus carpio.

                dukadam - Profil | Pá 7.6.2013 16:15:30

                P!F >> Pred obedom si potreboval odomňa vedieť definíciu športového rybolovu.Teraz som to nachvíľku zapol , som akurát vystrojený na ryby a nemám čas sa rozpisovať. Takže aspoň krátko: je to všetok zákonný lov, všetkými lovnými disciplínami, okrem toho poje...... trollingu ! Ten Netipa na tej fotke chytá pekne,športovo. Nemám výhrady. :-)

                  Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 12:27:03

                  Pedro1 >> No na tý první fotce to nebylo tak patrný, ale na tý druhý je už zcela jasně vidět že má Netipa německý předky.

                    P!F - Profil | Pá 7.6.2013 12:03:20

                    Pedro1 >> Jeskoviocismankotepanenkosedembolestna....

                      u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 11:57:44

                      Pedro1 >> díky,jdu se juknot do knihy 1000+1 rada, co radí pro lov po povodních a v kalné vodě..

                        Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:56:57

                        Mates PB >> Tady je.

                          Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:54:43

                          u.x.a. >> To je otázka, tady jsou tedy dvě možnosti1.) Vyčistí se, tedy použij ORO, nevyčistí se použij FTčko.

                            Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:53:21

                            Pedro1 >> Zveřejni!

                              Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:52:41

                              u.x.a. >> Ano,nevyčistí.

                                Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:52:20

                                P!F >> Mám ještě jednu lepší,ale je dost mázlá,asi se mi klepala ruka.
                                Na výslovné přání jí také zveřejním:-)

                                  u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 11:52:01

                                  miláčkové a malé .....,mam dotaz teče mi tu kalná řeka neřeknu jak se jmenuje kůli propalu,vyčistí se do zahájení?

                                    Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:51:56

                                    P!F >> Ne to je jiná firma, tradičnější.

                                      P!F - Profil | Pá 7.6.2013 11:51:21

                                      Pedro1 >> To je velmi dobra fotka. Podoba sa na toho kapra a pomaly sa stava kaprom. Je to stroj.

                                        P!F - Profil | Pá 7.6.2013 11:50:38

                                        Mates PB >> Nie, je tam taky divny cierny kriz na bielom pozadi, cerveny podklad. To nie je ta ista firma?

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda