Přívlač a dravci

Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:50:15

Pedro1 >> Vypadá jak konfident z Bohnic.

    Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:45:48

    Pedro1 >> Jako z reklamy.............čím dementnější, tím lepší.

      Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:45:19

      P!F >> No a máš na těch tenatových sítích logo LK baits?

        Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:45:17

        P!F >> Jinak aby jsi věděl do čeho jdeš,takhle vypadá premiant LK boys.

          Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:44:03

          P!F >> Ano,je to tak.

            P!F - Profil | Pá 7.6.2013 11:42:02

            Pedro1 >> Ja tiez chytam sem tam na zarastenom dunajskom ramene. Nevadi, ze do tenatovych sieti? Ci som teda ten sportovec a mozem si kupit ruzovu mikinu a prihlasit sa do LK jugend.

              Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:40:36

              P!F >> Sportovně je to na zarostlém dunajském rameni bla bla bla bla bla bla.................

              Jako kdyby jsi to už neznal.

                P!F - Profil | Pá 7.6.2013 11:38:52

                dukadam >> co to vlastne znamena, ze chyta sportovo? To je tak ako Netipa kus nizsie na fotke?

                  MB - Profil | Pá 7.6.2013 11:36:23

                  Mates PB >> dobře ty!

                  pepíci kdyby neměli netipu tak jsou úúúplně v péérdeli ....a když už i na něho toho bylo moc byl povolán ten v tom kloboučku...jinak to dopadlo tragicky a MM s romanem by měli velké problémy s nepojištěnou akcí :c)))

                    Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:36:22

                    Pedro1 >> Taková blamáž...

                      Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:35:21

                      Mates PB >> Hele přivezl si jednu plechovku kuku a dvacet metrů vlasce.Všechno ostatní jsme mu museli dát.Obrázek ať si každý udělá sám.


                      A pak přijel MB (to už měli všichni venku hromadu kaprů a Netipa ani jednoho) a navázal Netipovi speciální montaž na kapry.Za deset minut brutální záběr a na kaprovou montáž přišla 20 cm plotice.
                      Víc o těch lovcích z PCE psát nemusím:-)

                        Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:29:56

                        Pedro1 >> No nevim, vypadá to, že to tam v podstatě vede :-))

                          Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:25:20

                          Mates PB >> Právě že je to obráceně,ty co maj ruce v kapsách tomu rozumí a tak jsou v klidu.

                            Zajda - Profil | Pá 7.6.2013 11:23:46

                            Pedro1 >> Brrrrrrr:-(

                              KóĎA - Profil | Pá 7.6.2013 11:23:02

                              Mates PB >> jasně že jo. Silnej bajk, černé okuláre a Kocour, poslední z koček :-(

                                Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:20:35

                                Pedro1 >> Netipa jedinej vypadá, že tomu rozumí, ostatní jen zevlí a maj ruce v kapsách.

                                  Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:18:58

                                  KóĎA >> Viděl si Top Gun? To je celej von.

                                    Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:18:26

                                    dukadam >> Já si je pletu.

                                      dukadam - Profil | Pá 7.6.2013 11:16:55

                                      Mates PB >> Tú čapicu kúpil Ecko-bez mäkčeňa, nie Ečko! Ecko netroluje, chvala bohu. On chytá športovo.

                                        Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:08:44

                                        Zajda >> On se k nám vetřel a dokonce chtěl spát s náma ve stanu:-((

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda