Přívlač a dravci

KóĎA - Profil | Pá 7.6.2013 11:08:44

Mates PB >> Tom Cruise :-)))))))) to bude Butchi rád...

    Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 11:08:01

    Mates PB >> Člověk v bílém kloboučku je MB a Tom je v reálu Butchi.

      Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:01:52

      Pedro1 >> Kdo je člověk v bílém kloboučku? A ten Tom Cruise v MRK čepici je kdo?

        Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 11:01:05

        Zajda >> To neni gáj, to je metrosexuál.

          Zajda - Profil | Pá 7.6.2013 10:56:38

          Pedro1 >> S váma jezdí i gayové v růžových mikinách?:-(

            Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:55:02

            Mates PB >> Tam byla celkově samá lepší společnost:-)


            EDIT:A ještě logo sponzora celé akce.

              Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 10:51:46

              Pedro1 >> Ale jako Netipa se tam hodí, votomnic.

                Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:47:55

                Mates PB >> Vegetace tam bylo málo,nebyl materiál.

                  Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 10:45:47

                  Pedro1 >> Kazí to ty stany, kdyby místo nich byly konstrukce z pobřežní vegetace potažené igelitem, bylo by to dokonalé.

                    Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:44:20

                    Mates PB >> To tam nebylo,respektive nevím o tom:-)

                      Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 10:44:06

                      MB >> A ty plechovky s kuku, no ty vole, to je slam...

                        MB - Profil | Pá 7.6.2013 10:40:40

                        Mates PB >> ikae je v poho ale ten lidl tomu tává korunu :c))))

                        hoj ty tam

                          MB - Profil | Pá 7.6.2013 10:39:28

                          Pedro1 >> kecáš to je sídlo pepíků a netipa je uprostřed :c)))

                          ahoj ty tu

                            Jarda - Profil | Pá 7.6.2013 10:36:31

                            Pánové prodám přívlačový prut Berkley Skeletor 270cm 15-40g, zánovní 2x u vody. Nevyhovuje mi gramáž. 2500,-

                              Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 10:35:40

                              Pedro1 >> Koukám, ani tradiční Ikea taška nechybí a pokud je tam někde nasráno, tak je tam úplně všechno.:-)))

                                Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 7.6.2013 10:34:01

                                Pedro1 >> kaprarina není pro kdejakyho chcipaka

                                  Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:32:54

                                  Mates PB >> To je Netipův kaprařský tábor.

                                    Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:32:24

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Na té fotce sportuješ moc pěkně,to zase jo.

                                      Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 10:30:50

                                      Pedro1 >> To je z dovolé na předměstí Mogadiše?

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 7.6.2013 10:30:18

                                        Pedro1 >> aspoň je vidět,jak mam tendence sportovat

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda