Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:28:08

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jojo,Tvoje geny,to je velká výhra.

    MB - Profil | Pá 7.6.2013 10:27:49

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> děkuji skvělý zápis!

      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 7.6.2013 10:25:22

      Pedro1 >> naopak to vyhrál.Geny,co jsem mu předal se nedají vyvážit ani zlatem

        Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:23:28

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Takže přesný opak Tebe?By mě zajímalo jak moc je Matěj po Tobě,chudák malej.

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 7.6.2013 10:22:36

          Pedro1 >> MB je osklivej a nepritazlivej.ten určité otec mého dítěte neni

            Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:15:27

            Mates PB >> To zvedne český s kšiltofkama hodně nahoru.

            Jsem koukal,že tam jsou pěkný nicky.Třeba "kokotron" je slušná práce:-)


            A salfi by si měl na kšiltofku dát kromě nicku i "více na salfi.mrk"

              Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:05:50

              Mates PB >> Kde je ten seznam?

                Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 10:04:13

                Pedro1 >> Myslím, že v obouch případech bych dostal na budku :-))) Hele koukal jsem kdo už si tu kšiltovku objednal a jsou to zase ty fiktivní lidi, co vyhrávají ty soutěže. Akorát je mezi nima Ečko - král trolingu.

                  Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 10:01:44

                  Mates PB >> Tak si tam nech vyšít nick Netipa.Taky Tě budou všichni u vody pouštět.

                  A nebo A.D.To se Tě zase všichni budou chodit ptát na radu a budeš hrozně oblíbenej:-)

                    Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 10:00:15

                    Pedro1 >> To je mazaný. Škoda, že mě to nenapadlo.

                      Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 9:59:19

                      Mates PB >> Tak si jí teda objednám.To se stihne.Ale budu tam chtít vyšít nick M.M.

                      Aby se mě všichni rybáři báli a pouštěli mě na svoje tutový místa.

                        Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 9:58:24

                        Pedro1 >> Bez kšiltovky nezachytáš.

                          Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 9:55:14

                          Mates PB >> Nijak.Já jestli pojedu zahajovat,tak tam kde nikdo nebude.A ty s kterýma jezdím na ryby celý rok většinou poznám i bez kšiltofky.

                            Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 9:54:19

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> To je taky fakt.

                            A víš že máme v neděli svátek?16.6. je mezinárodní den otců.
                            Teda je otázka,jestli jsi opravdu otec Matěje Netipy.Jestli ne,tak má svátek MB.

                              Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 9:52:18

                              Pedro1 >> No jak se poznáš u vody s ostatníma členama MRKklubu?

                                Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 9:51:48

                                Mates PB >> No to nemám.Je to špatně?

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 7.6.2013 9:49:42

                                  Pedro1 >> no hlavně to tak hezky vyšlo s tím svátkem upálení Jana Žižky na sobotu.je to fajn

                                    Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 9:48:32

                                    Pedro1 >> Máš kšiltovku MRKu s vyšitým nickem?

                                      Pedro1 - Profil | Pá 7.6.2013 9:45:14

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak,tak,ještě že toho 16. letoš vyšlo na neděli a může se díky tomu o dva dny dřív.To je super.

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda