Přívlač a dravci

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 7.6.2013 9:42:37

Tak ještě týden a příští patek hurá na dravce.

    NSiven Polní - Profil | Čt 6.6.2013 22:31:18

    Díky všem, asi to člověk zaznamená jen v tom akvárku. Ty fotky pana Rysa byly taky z akvária, jen ta změna nebyla moc patrná...... Ale aspoň jste mě pobavili a známé firmy obzvlášť opět nezklamaly :))))

      Nrybomil - Profil | Čt 6.6.2013 22:26:15

      Siven Polní >> k čemu to je dobrý ? ( v tomhle místním wasru co je kříženinou bílýho kafe se špenátovou polífkou vidím lejno, natož zubejdu jestli změnila barvu fraku ).

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.6.2013 21:22:00

        u.x.a. >> Nikdy mě nenapadlo se na to zaměřit a jelikož mě to nikdy nepraštilo do očí, tak ta změna tam nebude zase nijak závratná Okouni se nasere a naježí. Tam jsem taky změnu barvy neviděl

          Nu.x.a. - Profil | Čt 6.6.2013 21:19:15

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> zajímavé že jsi se toho nikdy nevšimnul,já se toho všimám pokaždé u štice je rozdíl před a po záběru nejmarkantnější,u okouni je rozdíl špatně vidět..

            NMAXXSKATER - Profil | Čt 6.6.2013 21:12:21

            Siven Polní >> Neviděl bych na tom nic tak zvláště překvapivého. Kdysi jsem měl ještě na VHS kazetě dokument o štikách v jejich přirozeném prostředí a opravdu to tam vypadalo, že štika výrazně změní barvu, když se chystala lovit.

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.6.2013 20:57:46

              Siven Polní >> nic takovýho jsem nepozoroval. Když jsem někde viděl číhající štiku, hodil k ní nástrahu, tak se k ní rozjela zcela bez změny barvy. Akorát u štičích samců je patrná erekce

                Nu.x.a. - Profil | Čt 6.6.2013 20:55:54

                Siven Polní >> ano štika změní zbarvení dojde u ní ke vzrušení z připravovaného útoku,je to stejné jako kdyby tě oslovila sexbomba že si to s tebou chce rozdat,změníš barvu na červenou..

                  NSiven Polní - Profil | Čt 6.6.2013 19:45:34

                  Zdar vespolek, mám otázečku. Koupil jsem si knihu od Jana Rysa Rybáři snů a skutečnosti, a narazil jsem tam na informaci, že štika před útokem zvýrazní své zbarvení. Dokládá to srovnáním dvou (černobílých (LOL!)) fotografií. Má někdo tady o tomto jevu i nějaké jiné informace? Nebo je to zase jakási "latina"?

                    Nšmudla007 - Profil | Čt 6.6.2013 14:40:45

                    Pedro1 >> Tož to zase sem si jistej že aspoň jeden přesáhnul hrubě přes 10 centimetrů. Rotačka 0-1, list má 22mm. Větší nechtěli dobírat(a menší nemám), alespoň už vím co mi to na mušky dělalo tolik planých záběrů.

                      Nvenca1 - Profil | Čt 6.6.2013 14:35:05

                      Pedro1 >> Jestli ta rotačka je dvojka, tak neměli ani těch 10cm. -:)

                        NPedro1 - Profil | Čt 6.6.2013 14:27:02

                        MB >> To mohli,ale přes 10 cm neměli,za tím si stojím:-)

                          NPedro1 - Profil | Čt 6.6.2013 14:26:26

                          šmudla007 >> To vypadá jak žabí stehýnka:-)))

                            NMB - Profil | Čt 6.6.2013 14:21:57

                            Pedro1 >> nečteš nevíš.....něco přes metr....takže klidně měli 8,9cm v průměru :c))))

                              NMB - Profil | Čt 6.6.2013 14:21:14

                              šmudla007 >> dobře ty!
                              taková jiná fotka tady :c)))


                              ale tolik práce pro takovou malinkou odměnu....pche to si dám raději 100x 300g steak bez kostí :c)))

                                NPedro1 - Profil | Čt 6.6.2013 14:20:35

                                šmudla007 >> Tak to je amur,to je jasný.

                                15 ks okounů do metru?To měl jeden 6,6 cm.To už jsou teda pěkný kousci:-)))

                                  Nšmudla007 - Profil | Čt 6.6.2013 14:19:09

                                  Pedro1 >> Pokud amuři žerou raky tak to byl asi amur. Prevít spořádal cca 10ti centimetrovýho raka aji s vajíčkama. Okouni měli dohromady něco přes metr (neměřil sem,15ks,Tloušť 40cm, okyši 7-12cm).

                                    NPedro1 - Profil | Čt 6.6.2013 14:09:32

                                    šmudla007 >> Pěknej amur.

                                      Nšmudla007 - Profil | Čt 6.6.2013 13:58:02

                                      Heč, berou včil ryby jak vzteklý a vy se válíte doma :) Tak sem včera zahájil přívlačovou sezónu. Pustit sem nemohl nic, máme kvalitně zarybněnou pstruhovku :) Zase je fajn že nepadají ani z BL háčků(toho sem se nejvíc bál).

                                        NP!F - Profil | Čt 6.6.2013 13:25:38

                                        MB >> Ale chytil, ale mu ju ukradli!

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda