Přívlač a dravci

NMB - Profil | Čt 6.6.2013 12:59:57

Pedro1 >> nekupuje ... začal s vypružováním :c)))))

prý ten monopol s lankama zničí

    NMB - Profil | Čt 6.6.2013 12:57:42

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> ale ty jsi rybu se zubama ještě nikdy nechytil :c))))

    okoun a bolen nemá zuby wolle :c))))))

      NPedro1 - Profil | Čt 6.6.2013 12:51:53

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Beztak kupuješ na začátku sezony tři lanka a když je v červenci utrháš,už chytáš jenom bez nich.

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.6.2013 12:47:16

        Já si kupuju už komplet navázaný wolframový lanka a ještě mi je nic nepřekouslo, neutrhlo nebo nijak nezničilo.
        Srát se s tím, navazovat to a zakapávat vteřiňákem, na to se můžu vysrat. Já jsem líný rybář a chci mít už všechno udělaný.
        Beztak bez lanka je těch záběrů víc a štika se dá vypružit

          NHugo Fisher - Profil | Čt 6.6.2013 11:36:50

          Pedro1 >> dik :)

            NPV - Profil | Čt 6.6.2013 10:15:58

            Erik T >> stačí, vteřiňáku netřeba, jenom kvůli třepení jsem to místo, kde se to má odstřihnout zakápnul vteřiňákem a potom odstřihnul. Ale někdo tady dole psal, že stačí to místo nahřát. Ale to jsem nezkoušel.

              NHugo Fisher - Profil | Čt 6.6.2013 10:11:05

              Pedro1 >> taky mi MW obcas praskne prostred. Docela me to sere.

              Ale nejak jsem na jine stale nepresel..

                NPedro1 - Profil | Čt 6.6.2013 10:02:32

                Když jsem MW používal,tak 6 kg a 9 kg jsem řešil trubičkama.Dají se sehnat i slaboučké,0,6-0,8 mm.Variantu na 3 kg jsem vázal normální smyčkou.

                Ale to lanko prostě sem tam praskne.Po každý rybačce jsem lanko vyhodil a dal nové.Ale několikrát se mi stalo,že při vázce prasklo lanko uprostřed a vlasec 0,24 mm vydržel.
                Takže už používám jiné.

                  NErik T - Profil | Čt 6.6.2013 9:48:29

                  OG >> Ale díky za ten link jsou tam fajn pruty pro otce :-)

                    NErik T - Profil | Čt 6.6.2013 9:39:01

                    OG >> Objednával jsem více věcí než jen to lanko tak už jsem to vzal. To je jedno na penězích nesejde když dobře poslouží.

                      NErik T - Profil | Čt 6.6.2013 9:34:49

                      PV >> takže opravdu jen 2 obyčejné uzly? a zakápnout lepidlem nebo ne.

                        NOG - Profil | Čt 6.6.2013 9:34:37

                        Erik T >> Za 160,-? 20km od Tvého bydliště máš prodejnu, kde mají Jaxona za 95,- http://www.rybarskepotreby-shop.cz/html/kontakt/

                          NPV - Profil | Čt 6.6.2013 9:19:17

                          Erik T >> stačí obyč dvojitý uzel. Trubička je v tomto průměru zbytečná a humpolácká. Takže souhlas s kolegou OG.

                            NErik T - Profil | Čt 6.6.2013 9:09:57

                            afjee >> na tu trubičku zatím prdím:-) když už mám toho jaxona za 160kč takže bych uvítál ještě nějaké uzlíky

                              NOG - Profil | Čt 6.6.2013 8:39:09

                              rybomil >> Určitě je trubička lepší na silnější průměry ale na lanku na 3 a 6kg je ta trubička taková hampulácká. Krom toho, tyhle průměry používám jako sichr před štikou při lovu pstruhů na MP.

                                Nafjee - Profil | Čt 6.6.2013 8:21:38

                                rybomil >> o)) A v čem je to lepší? Mně se ještě nestalo, že by to prasklo v trubičce, nedej Bože , že by se to jen tak vyvlíklo, tak k čemu? Někdy zakápnu sekunďákem pro lepší pocit, ale při testu to stejně nemělo vliv. Vždy to prdne zhruba v půlce ...

                                  Nrybomil - Profil | Čt 6.6.2013 8:09:32

                                  afjee >> to neděláš dobře Bohouši, že nedáváš ten konec znovu zpět do trubičky, to se ti jednou vymstí :§)))))))))
                                  ........ kua, ty takovej skoro poradce a takhle na to hážeš bobek .........mhuheheh







                                  to sou tady znalci haryků a norstrýmů a asparágusů a nevim kterejch....... a neumí smontovat lanko a neví jak se zaklapujou crosslocky aby byly cross a nejenom lock........nic ve zlým ale sranda to je.

                                    NZajda - Profil | Čt 6.6.2013 8:06:38

                                    Erik T >> Nauč se vypružovat a nepotřebuješ lanko...

                                      Nrybomil - Profil | Čt 6.6.2013 8:04:38

                                      Erik T >> nebuď línej hledat, je to tady probíráno min. 2x ročně, provlíkneš tam, navlíkneš obratlík apod. ( nebo nic ), provlíkneš zpět a pak konec znovu dovnitř, zmáčkneš. Jde to většinou blbě. Musíš dát pozor, aby ta nahřátá část byla co nejmenší, jak se to prohřeje hodně daleko, tak to pak v tom nahřátým místě ( u trubičky ) praská poměrně snadno.

                                        Nafjee - Profil | Čt 6.6.2013 7:59:58

                                        Erik T >> Provlíkneš trubičku, nasadíš karabinku/obratlík, provlíkneš trubičku zpátky, zacvakneš kleštěmi (cvakám kombinačkami na více místech trubičky) a je to.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda