Přívlač a dravci

rybomil - Profil | Čt 6.6.2013 7:57:56

OG >> ále, podle mě je Micro Plus horší než dřívější MW. Ten uzel je čím je lanko silnější, tím víc napikaču. Za mě jedině trubičky.
To že to praská uprostřed je pravda, takhle mě překvapil sumák + - 1m, normál při zdolávání to prdlo uprostřed lanka Micro Plus na 13 kg.
Používám už jiné, podstatně dražší, už jenom tím že v názvu je titanium.

Jednou provlíknout podle mě nestačí nikdy :-(

    Erik T - Profil | Čt 6.6.2013 7:56:45

    afjee >> A jak se to dělá přes trubičku

      OG - Profil | Čt 6.6.2013 7:48:02

      Erik T >> Mě vyhovuje, když jsem uváznul tak vždy prasklo lanko mezi uzly, v uzlu nebo ve smyčce nikdy.

        Erik T - Profil | Čt 6.6.2013 7:40:04

        OG >> Takže stačí jen jednou provlíknout a ne 2 až 4 jak v návodu? Je spolehlivá tato montáž?

          afjee - Profil | Čt 6.6.2013 7:34:44

          Erik T >> Já to dělám přes trubičky.

            OG - Profil | Čt 6.6.2013 7:22:23

            Erik T >> já ho vážu do smyčky. Obratlík navlíknu na lanko a i s obratlíkem udělám smyčku http://www.mrk.cz/montaze.php?id=112 Stačí provlíknou jen jednou a případně uzlík zakápnout vteřiňákem.

            A ještě jedna rada - před stříháním je dobré místo střihu nahřát nad plamenem. lanko se pak netřepí

              Erik T - Profil | Čt 6.6.2013 6:16:32

              Dorazilo mi lanko Jaxon Micro Plus 6kg.A chci se zeptat jak nejednodušeji na něho navážu obratlík.Rád ůvítám rady jak postupovat

                Pedro1 - Profil | St 5.6.2013 19:02:44

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jsem koukal v Kaprařině,že budeš mít novýho člena party.Po MB a okounovi Ondřejovi přibude dokonce mezinárodní posila.

                Pěkně na tom makáš,pěkně:-)

                  rybomil - Profil | St 5.6.2013 17:30:40

                  Pedro1 >> áááále ta Meppska č. 4 háky nic moc, pěkně to porovnal - záleží jak moc ho rval, předpokládám že mu zabejčil někde v saku. Ownery to nebudou :§)

                  Btw: ikdyž podle toho tvaru a barvy těla meppsky bych to typnul na vel. č. 5 ( měl jsem je ), možná to angláni číslujou jinak ?

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 5.6.2013 10:10:25

                    Pedro1 >> ale kdepak.Babis už toho pro kaprarinu udělal víc než dost

                      MB - Profil | St 5.6.2013 10:09:49

                      Pedro1 >> to víš jen si matně vzpomínám že na mé rodné hroudě jsem to kdysi viděl..jedl../ten zelený/...ba dokonce na to chytal pupíky/ten žlutý/.....se to namáčelo vařilo a napicovalo se to strašně složitě

                        Piskořík - Profil | St 5.6.2013 10:08:49

                        Pedro1 >> To by byl nejspíš pěknej utrejch....:o)


                        A anžto to není k přívlačovému tématu, pokládám tu pro dnešek lžící...:o)

                          Pedro1 - Profil | St 5.6.2013 10:05:28

                          Piskořík >> Se nedivím že hrách neznáš,když se z něj nepalí kořalka:-)


                          Ale zase taková Hrachovice,to by nemuselo být špatný:-)))

                            Pedro1 - Profil | St 5.6.2013 10:04:47

                            MB >> Hurááááá:-)

                              Pedro1 - Profil | St 5.6.2013 10:04:35

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Babiš Vás má v hrsti,co?
                              Slíbil Vám novou násadu pupíků do Mělic?

                                Piskořík - Profil | St 5.6.2013 10:03:40

                                Pedro1 >> Ti poudám, že minimálně z jedný pjetiny to k tématu bylo...to nevokecáš a nepřepereš ani vomylem...:o)


                                A hrách neznám....:o)

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 5.6.2013 10:03:36

                                  minatrix >> no my máme repku a nemáme povodně.vy mate hrách a povodně mate.on ten hrách očividně taková výhra nebude

                                    MB - Profil | St 5.6.2013 10:00:51

                                    Pedro1 >> ano vím ...je to luštěnina

                                      minatrix - Profil | St 5.6.2013 10:00:34

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> ..a díky vaší po-rané řepce jsou povodně, sázejte hrách. Udělejte to sakra pro nás.... a úhoře... !

                                        minatrix - Profil | St 5.6.2013 9:59:21

                                        Pedro1 >> :-))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda