Přívlač a dravci

SUMÍK - Profil | Čt 30.5.2013 13:48:15

Ahoj na stránkách ryb svazu je odkaz na reportáž z MS Ivančice 2013
http://www.rybsvaz.cz/?page=aktuality&lang=cz&fromI​DS=&je_aktuality=ano

    Mates PB - Profil | Čt 30.5.2013 12:37:56

    Pedro1 >> Zmanipulovanej pomatenec.

      Pedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 12:35:08

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já si myslím,že jsi teprve na začátku té správné kaprařské kariery.
      Tady se uč.Noční rybolov není zločin,všichni kapříci plavou dál,bohužel štika a úhoř neplavou,měli to hluboko.Takhle to má vypadat.

      http://www.mrk.cz/clen.php3?id=42596&kw=noční%20rybolov%20není%20zločin

        u.x.a. - Profil | Čt 30.5.2013 11:50:54

        P!F >> tady na západě už je..

          P!F - Profil | Čt 30.5.2013 11:41:13

          u.x.a. >> zacne zima.

            Scanix - Profil | St 29.5.2013 23:42:20

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> ne, jsi preci umelec ;)

              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 29.5.2013 23:07:47

              Pedro1 >> závist je koření mrku a noční zavidění není zlocin

                Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 29.5.2013 23:06:39

                Scanix >> jsem to ale lišak :-)

                  u.x.a. - Profil | St 29.5.2013 22:48:37

                  Pedro1 >> milďads ani nedal vydrýskovi nelíbí to něco znamená...možná ho ale ignoruje:-)

                    Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 22:47:15

                    u.x.a. >> Mildas je myslím kaprař,že jo?

                      u.x.a. - Profil | St 29.5.2013 22:44:47

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> vydrysek nebo milďas oni jediní mu lezou do ....

                        Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 22:40:45

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já ne.
                        Ale byl to podle mě Milaček B,protože takového ještě nechytl a závidí.

                          Scanix - Profil | St 29.5.2013 22:40:31

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> to ty sam, kdyz produkujes photostating :)

                            Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 29.5.2013 22:35:47

                            Kdo z vas napraskal fotku mrtvyho amura MM?

                              Bláža - Profil | St 29.5.2013 22:26:04

                              u.x.a. >> Neumí ani počítat....

                                u.x.a. - Profil | St 29.5.2013 22:02:40

                                jirkamrvík >> proboha co????

                                  jirkamrvík - Profil | St 29.5.2013 20:42:34

                                  chlapi 17 dní a je to tady !! :)

                                    P!F - Profil | St 29.5.2013 18:33:04

                                    Pedro1 >> kodex mrku nepovoluje zverejnit.

                                      poky82 - Profil | St 29.5.2013 16:27:12

                                      Pedro1 >> Pro neúspěch se nedělala

                                        Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda