Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 16:21:28

P!F >> Tak kolik?:-)

    Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 16:21:18

    afjee >> Kapř má hodně kostí,to pozná:-)

      afjee - Profil | St 29.5.2013 15:57:23

      Pedro1 >> Vyfiletuj pár kapř hned u vody a nic nepozná.

        P!F - Profil | St 29.5.2013 15:47:19

        rybomil >> Mno ja musim pripustit, ze minuly rok som mal viac nez jednoho, hlavne ked som vypisoval sumar vahy v povolenke som dost vyplestil oci. Ale na kusy ich zase az tak moc nebolo :)

          rybomil - Profil | St 29.5.2013 15:01:39

          Pedro1 >> neměl jsem vloni ani jednoho ze svazovky. Budu to muset letos napravit.......

            Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 14:54:41

            rybomil >> Já vzal loni jednoho,já jsem čistej jak okvětí bílé lilie:-)))

            Ale bohužel té paní,co se mnou bydlí nějak poslední rok ryby zachutnaly,takže je na mě vyvíjen neustálý nátlak,ať něco přinesu.Ještě podotknu že jí pouze candáta,okouna,sumce a duháka.
            Jsem velkej chudák a holt letos nebudu tak velkej pouštěč.

              rybomil - Profil | St 29.5.2013 14:51:41

              P!F >> Pedro >> všici půšťáme, enom některé kousky víc do mrazu, nebo rovnou do do trůby

                P!F - Profil | St 29.5.2013 12:43:55

                Pedro1 >> To aj ja. Skoro.

                  Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 12:41:18

                  P!F >> My půšťame všechny.Skoro všechny.

                    P!F - Profil | St 29.5.2013 12:30:11

                    Pedro1 >> Tych 80plus aspon by mal mat no... Pustat treba tie mensie.

                      Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 11:56:48

                      rybomil >> My jsme pokaždé rádi,když vidéme candáta.To je dle mého každý v ČR.
                      Jedlý je i s mnohem menší šupinou,ale my většinou pouštíme:-)

                        rybomil - Profil | St 29.5.2013 11:55:28

                        Pedro1 >> jen jestli vy pepíci nejste vůbec rádi, že nějakou větší kůži candidáta vidíte ? :o)

                        s šupinou 1cm je dost velký na to aby byl jedlý.


                        na tu akci je ještě čas, uvidím jak to dopadne nebo nedopadne ( s kýmkoliv )

                          Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:54:33

                          P!F >> Díky za radu.Jak velký je candoš s šupinama 1 cm?

                            P!F - Profil | St 29.5.2013 10:51:00

                            Pedro1 >> Musis chytat poriadne candose, tam tie supiny uz maju aspon centimeter a neostavaju na kozi.

                              Rytíř - Profil | St 29.5.2013 10:30:37

                              Pedro1 >> v tomhle podnebí bys ho ještě rozmrazoval:-))

                                Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:30:05

                                Mates PB >> Ten mám taky,ale ztratil jsem od něj ten kovovej jistící kroužek,takže ho nenosím.

                                  Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:29:07

                                  Rytíř >> Jeden testovací kus candáta?Poštou?

                                  No potřebuju na sobotu červy,to by mohlo klapnout:-)

                                    Mates PB - Profil | St 29.5.2013 10:25:53

                                    Pedro1 >> Já tenhle používám jen na větší ryby, nebo na obyč maso. Na menší ryby používám tenhle http://www.opinel.com/esprit-opinel#/effile/bubinga​, dá se použít u vody i jako priest palička.

                                      Rytíř - Profil | St 29.5.2013 10:25:29

                                      Pedro1 >> sem ti chtěl poslat odpoledne jeden testovací kus:-))

                                        Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:24:37

                                        Rytíř >> Nemusíš poštou,pozvi nás s Pepíkama na žumpu na podzim a při té příležitosti nám to ukážeš:-)

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda