Přívlač a dravci

P!F - Profil | Čt 30.5.2013 21:14:10

Predam shimano catana, 1-1500g, 19ft. Totalny univerzal. 1600e.

    Pedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 21:14:09

    Zajda >> Každý propaguje něco jiného,to víš:-)))

      Pedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 21:13:21

      Hugo Fisher >> A není někde nějaká akce?Jakože 1+3 zdarma?

        rybomil - Profil | Čt 30.5.2013 21:04:00

        Butchi >> že by i na šťourání v zadeli ? :o)

          Zajda - Profil | Čt 30.5.2013 20:51:48

          Pedro1 >> Je vidět, že Butchi se nenudil a o své neschopence tvrdě lanařil..:-)

            Hugo Fisher - Profil | Čt 30.5.2013 20:47:07

            Pedro1 >> hlavne typek nezertuje, ptal se na stejnou otazku jiz ped dvema dny. :)

              Pedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 20:44:48

              Hugo Fisher >> Tohle už nemůže být náhoda:-))))

                Hugo Fisher - Profil | Čt 30.5.2013 20:42:08

                sýřan >> :))

                  sýřan - Profil | Čt 30.5.2013 20:39:58

                  Zdravím mám v planu si koupit vlacku shimano catana 240, jen nevím jestli 10-30g nebo 7-21g?? Poraďte,dikec

                    PepanD - Profil | Čt 30.5.2013 19:28:54

                    Je to umění, tak zblbnout lidi na ra tatánu.

                      Butchi - Profil | Čt 30.5.2013 19:26:34

                      Pedro1 >>
                      Je to přece univerzál voe.
                      Na přívlač, do rajčat, na pomlázku a tak.
                      Divím se, že tam nepíšou prut 1000 a jedné možnosti :-D

                        MB - Profil | Čt 30.5.2013 17:45:23

                        Pedro1 >> já to nebyl....

                        já mám slíbenou ochutnávku

                        ahoj ty tu ....

                          Pedro1 - Profil | Čt 30.5.2013 17:04:16

                          Za poslední měsíc je to tady už asi desátá Catana.Jak to ta firma dělá?Bude tam pravděpodobně nějakej machr přes marketing,jinak to není možný.

                            sýřan - Profil | Čt 30.5.2013 16:57:49

                            Zajda >> nene mám na mysli jeden navijak do 1500,- nejlépe shimano

                              kolja - Profil | Čt 30.5.2013 16:38:15

                              sýřan >> nech si daiwu 10-40g, prodej catanu (tady se po ní jen zapráší) a máš na naviják ;-)

                                Zajda - Profil | Čt 30.5.2013 16:31:38

                                abu jelito >> Myslíš, že to nebylo za 2ks?

                                  abu jelito - Profil | Čt 30.5.2013 16:28:32

                                  sýřan >> Kvalitní a 1500Kč nejde moc dohromady...Za mě Spro redarc velikost 20 nebo 30 za cca 1900Kč

                                    OG - Profil | Čt 30.5.2013 16:17:23

                                    sýřan >> ještě by chtělo napsat jakou mají ty proutky gramáž

                                      sýřan - Profil | Čt 30.5.2013 16:15:58

                                      Zdravím,tak mám doma dva proutky na přivlac a potreboval bych poradit s nejakym kvalitním navijakem do 1500,- dekuji
                                      Proutky jsou: Daiwa exceler 10-40g
                                      Shimano catana 7-21g

                                        P!F - Profil | Čt 30.5.2013 15:48:26

                                        Pedro1 >> To je pekny pacos, vypchat a vystavit v muzeu :o) A kde to vlastne chyta? Rožkoš? Co to kuwa je za mlaku? :))))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda