Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:23:56

Mates PB >> Je dobrej,ale zbytečně moc dlouhej.Ten konec už je dost měkej a u některých ryb se dost ohýbá.

    Rytíř - Profil | St 29.5.2013 10:22:33

    Pedro1 >> dobrá at mám klid:-))Pošli adresu a já skáknu na poštu..

      Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:20:59

      Rytíř >> Pošli Pítr,pošli:-)))

        Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:20:45

        Mates PB >> Okouna,sumce a kapř lysce/řádkáče stahuju,u candáta,kapř šupináče a amura seřezávám šupiny i s kožním lůžkem,lososa stahuju,struhy a lína dělám i s šupinama.

          Rytíř - Profil | St 29.5.2013 10:20:25

          Pedro1 >> jednoho tě pošlu aby věděl jak na to:-)Ty potřebuješ na candáta citron?To není kapr..

            Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:18:58

            Rytíř >> Mě tam sere těch pár šupinek,který tam vždycky zbydou.Pak mi to vrže mezi zubama a nic z toho jídla nemám.

              Mates PB - Profil | St 29.5.2013 10:16:03

              Pedro1 >> Jo a máme stejnej fileťák, já mám teda ještě jeden od Opinelu.

                Mates PB - Profil | St 29.5.2013 10:15:28

                Pedro1 >> Já teda candáta škrábu, stejně tak okouny. Oškrábal jsem i lína, ale byl to hnus. Kapra stahuju. Lososa škrábu. Duháky škrábu.Ouhoe jen kuchám.

                  Mates PB - Profil | St 29.5.2013 10:13:39

                  Pedro1 >> Mám voko, to stačí.

                    Rytíř - Profil | St 29.5.2013 10:13:08

                    Pedro1 >> víte hovno co je dobrýho..

                      Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:11:55

                      Rytíř >> My Pepíci kůži nežereme,my jíme jen maso.

                        Rytíř - Profil | St 29.5.2013 10:11:23

                        Reznik76 >> na co škrabku?

                          Reznik76 - Profil | St 29.5.2013 10:10:47

                          Rytíř >> u candáta to bylo jen nouzové řešení, nepřítomnost škrabky a potřeba rybu zpracovat

                            Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:10:20

                            Mates PB >> Kouli za autem taky?

                              Mates PB - Profil | St 29.5.2013 10:08:37

                              Pedro1 >> Na co? Mám lano.

                                Rytíř - Profil | St 29.5.2013 10:08:19

                                Pepík chytrosti a kůži sundavá s candáta jen barbar(pepík).

                                  Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 10:05:58

                                  Mates PB >> Koukal jsem včera na zprávy,jaký tam máte pořádek.Už jsi si koupil flintu?

                                    Mates PB - Profil | St 29.5.2013 9:41:56

                                    Pedro1 >> Ne, ten je u Vás. Tady na severu je pořádek.

                                      koubic - Profil | St 29.5.2013 9:39:04

                                      v bazaru Kolendowicz

                                        Pedro1 - Profil | St 29.5.2013 9:38:27

                                        Mates PB >> To je ten romský festival?Příjemnou zábavu.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda