Přívlač a dravci

NMates PB - Profil | St 29.5.2013 9:32:03

Knapík >> Mates si půjde o víkendu (tento víkend) zabékat a vylejt se jako taška. http://bandzone.cz/akce/277113

    NKnapík - Profil | St 29.5.2013 9:13:07

    rybomil >> na nějakou víkendovku bych se klidně přidal, ale tohle nezmáknu, ani kdybych se hodně snažil, asi půjdu s Matesem na duháci a s Pedrem se projdu starými uličkami křivolakého města pražského ...

      NPedro1 - Profil | St 29.5.2013 9:09:25

      rybomil >> Já musím bohužel mydlit dravce v Praze a okolí,takže se bohužel taky nemůžu zúčastnit.

        NMates PB - Profil | St 29.5.2013 9:00:55

        rybomil >> Takže přicházíš s nabídkou kvalitní vláčky, poloha Catany a Dragona. Hned bych jel, ale já musím mydlit duháci u nás pod jezem.

          Nrybomil - Profil | St 29.5.2013 8:54:02

          Asi to dopadne tak, že dohadovaná akce nejspíš vyšumí.

          Poptávám proto 1 ( max. 2 ) kolegy na 3 - 5denní akci od 16.6.. Především vláčka tak ze 70% cíleně sumec, případně náhradní alternativa feeder. Podle stavu vody a počasí Sázava, Lužnice, Vltava, Trnávka, Hněvkovice, možná i Kořensko? Možný alternativní " " trénink " " na soukromáku 8.6. ???
          Zejména ze zdravotních důvodů ( náhoda je blbec ) nechci pokud možno jet sám.

            NMB - Profil | St 29.5.2013 8:03:14

            P!F >> dobře ty!

              NMates PB - Profil | Út 28.5.2013 23:20:53

              zelí >> Plány revanšistů zhatí, naši kapři boubelatí.

                NMates PB - Profil | Út 28.5.2013 23:20:22

                zelí >> Vyfiletuj kapra na kompost - posílíš mír.

                  Nzelí - Profil | Út 28.5.2013 23:20:03

                  Pedro1 >> jak pises!!:-))

                    NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 23:18:10

                    zelí >> Lenochu:-)))

                      Nzelí - Profil | Út 28.5.2013 23:12:46

                      Pedro1 >> ja bych se to i mozna naucil,ale me nebavi se hrabat v tech srackach co z toho vzniknou. V rybarne maji ty filety uz ciste:-)))))

                        NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 23:08:30

                        zelí >> Tak trenuj Láďo na kaprech,to se podá:-)

                          Nzelí - Profil | Út 28.5.2013 23:06:41

                          Pedro1 >> tak proto to neumim...20 candatu,hm tak to do duchodu mam co delat:-))))

                            Nzelí - Profil | Út 28.5.2013 23:05:16

                            Mates PB >> noze mam dva,ale nejak to cele nechapu jak to udelat.Proto peču celéé:-)))

                              NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 22:54:49

                              zelí >> Dyk je to vrah,ten Řezník:-)))

                              A po dvacátém candoši už to jde samo:-)))

                                NMates PB - Profil | Út 28.5.2013 22:53:30

                                zelí >> Na tom nic neni, kup si jenom pořádnej nůž.

                                  Nzelí - Profil | Út 28.5.2013 22:51:22

                                  Reznik76 >> tohle bych chtel umet,vážne

                                    Nafjee - Profil | Út 28.5.2013 22:45:35

                                    MAXXSKATER >> :-)

                                      NMAXXSKATER - Profil | Út 28.5.2013 22:44:24

                                      Reznik76 >> Mistrovské dílo. :-)

                                        NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 22:33:18

                                        Reznik76 >> Mně nic neřežeš,já si řežu sám:-)))

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda