Přívlač a dravci

Pedro1 - Profil | Út 28.5.2013 22:31:54

poky82 >> Ale já se na novou fotku fakt těšil.

    Pedro1 - Profil | Út 28.5.2013 22:30:41

    kolja >> Tak nic,jinotajům nerozumím.

      Pedro1 - Profil | Út 28.5.2013 22:29:43

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ano.

        u.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 22:22:37

        Reznik76 >> tahle fotka si na nic nehraje tady je vše jasné....

          minatrix - Profil | Út 28.5.2013 21:55:39

          Reznik76 >> jak koukám, tak se ještě usmívá.... ještě teď si vzpomínám, jak byl dobrej... :-))

            j.sladkay - Profil | Út 28.5.2013 21:16:37

            P!F >> problem je, ze to normalny ludia nedokazu, takze bud je to vypruzovanim alebo dalsi div sveta

              P!F - Profil | Út 28.5.2013 21:14:04

              sýřan >> Cataňa je dobra volba, kamos na nu uz ma kvantum dravcov, sumcov, zubace, par zubacov aj cez meter, ten prut chyta v podstate sam. Bez smajlika, fakt.

                Mates PB - Profil | Út 28.5.2013 21:09:08

                Reznik76 >> Tomuhle se říká zlatej řez....

                  poky82 - Profil | Út 28.5.2013 20:59:57

                  Reznik76 >> :DD No, ale jsi tak profláklej, že to bylo po tobě pojmenované

                    Reznik76 - Profil | Út 28.5.2013 20:53:03

                    poky82 >> počkej počkej, já tam vůbec nebyl. Maso řežu jen Pedrovi a Minatrixovi

                      Paulus - Profil | Út 28.5.2013 20:23:30

                      u.x.a. >> Naučís se za to alespoň trošku česky ? Tak cajk. Tumáš.

                      http://youtu.be/PqAP5ZA2Lkg

                        u.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 20:15:04

                        Paulus >> tak dej alespoň nějakou pěknou písničku a pak šup do peřin...

                          Paulus - Profil | Út 28.5.2013 20:12:55

                          u.x.a. >> Pomatuješ to je jakože "pomatení" ? Ty vole, to piš bráchovi ...

                            u.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 20:09:58

                            Paulus >> kolik jsi měl vláčáků?pokud si to pomatuješ vypiš je prosím

                              poky82 - Profil | Út 28.5.2013 20:08:25

                              Pedro1 >> Hele nedělej si z něj prdel. Celej den probrečel, když jsem na toto téma narazil. Chudák dělal zátiší s pracovním názvem Řezník u vody. Té práce a toho obětování, sebepohrdávání, co kuli tomu bylo. A on mu ji MM sprostě smaže.

                                Paulus - Profil | Út 28.5.2013 20:07:11

                                u.x.a. >> Pecka. Ty poznáš na protřepání ve kvelbu bonbónek ? Já protřepal stovky rákosek a vím prd. Po roce u vody se ukáže - jinak je to informace zvící hodnoty 0,00001 hovna.
                                Ale už tě nechám bejt, je to stejně marný.

                                  u.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 19:47:19

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> včera jsem byl v ryb.potřebách ošahával jsem tam od jedné nejmenované zančky pruty,některé modely i nejlevnější řady byly opravdu povedené ,jde o to najít ten správenj poměr -délka,materiál,ujímání pak najdeš i v levných řadách ten správnej bonbónek...

                                    kolja - Profil | Út 28.5.2013 19:43:08

                                    Pedro1 >> nevím, podumej sám :-)

                                    ale myslím, že to byl větší kalibr, než catana...

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 28.5.2013 19:40:26

                                      Pedro1 >> Myslíš třeba jako ta minulá LK tématická?

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 28.5.2013 19:39:57

                                        u.x.a. >> já mám akorát beastmaster AX ve feederu a je línej a pomalej, takže pokud je ten vláčák podobnej, tak já bych ho nechtěl. Ale ta catana bude ještě horší votomalevůbeckurvažádná

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda