Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 19:39:27

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Bude lepší fotka amura,než je v ML?

    NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 19:38:44

    kolja >> Kdo třeba?:-)

      Nkolja - Profil | Út 28.5.2013 19:37:31

      Pedro1 >> pár švihlých už tady je...

        Nu.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 19:36:41

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> ano

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 28.5.2013 19:35:28

          u.x.a. >> co mám říct? Mám mu napsat něco k tomu prutu?

            NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 19:33:36

            Samej dobrák tady.Ono švihnout se Catanou při nahozu přes držku není nic moc.

              Nu.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 19:18:16

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> řekni něco..

                NPaulus - Profil | Út 28.5.2013 19:15:23

                u.x.a. >> A nepřijde ti to imbecilní ? Bo dle mýho imbecilem nebudeš, chybí mi tedy motivace toho blbého konání. Ale tvoje věc.

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 28.5.2013 19:15:03

                  samej dobrák tady

                    Nu.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 18:52:16

                    MB >> říká se o něm že je plný rezerv od špičky až ke špuntu na konci rukojeti ,je nadupanej silou a netušených možností,člověk ho musí umět zkrotit..pak se mu v dobrém odvděčí...bez smailíka

                      NMB - Profil | Út 28.5.2013 18:33:43

                      sýřan >> kdo nemá katánu jako by nebyl

                      K takovému prutu se ale musíš prochytat aby jsi ho mohl docenit to není jen tak

                      Bez šmajlíka

                        Nu.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 18:31:07

                        sýřan >> jednoznačně ale počkej co řekne pedro,mates atd..

                          Nsýřan - Profil | Út 28.5.2013 18:22:01

                          u.x.a. >> takže beastmasters ne jo?? Mám vzít raději ,,Shimano Catana CX Spinning 240ML 7-21g" ????

                            Nu.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 18:20:38

                            Paulus >> jo je to tak,píšu z tel.překlepy a nedoklepy jsou na mém dením pořádku,nemáš náhodou spát!

                              NPaulus - Profil | Út 28.5.2013 18:11:05

                              u.x.a. >> Ty, pocem. Čteš to někdy po sobě ?

                              Chtěl snad básník říci že Catana zvládne malou, i velkou rybu, a i nástrahu ?
                              Mno to mi tedy hruď rač pokálet hele.
                              To by líp napsal i místní vietnamec, a ten umí česky naprostý hovno.

                                Nu.x.a. - Profil | Út 28.5.2013 17:53:00

                                sýřan >> Vem raději catanu je to ultimativní klacík zvládne malo i velkou rybu a i nástrahu.

                                  NKolis - Profil | Út 28.5.2013 17:26:40

                                  Pedro1 >> Njn...., abys věděl, že jsem kamaráth ,o)

                                  http://www.drnespor.eu/

                                  ...ten je tuším tam od vás o)

                                    NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 17:14:40

                                    Kolis >> Škoda,byl bych dobrej pacient:-)))

                                      NKolis - Profil | Út 28.5.2013 17:08:16

                                      Pedro1 >> Nebere. o)

                                        Nsýřan - Profil | Út 28.5.2013 17:05:46

                                        Zdravím,potrebuji poradit zda jít do tohoto prutu??!! Shimano prut Beastmaster BX Spin 240 ML

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda