Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 12:44:16

Kolis >> Bere ten doktor ještě nové pacienty?:-)

    NKolis - Profil | Út 28.5.2013 12:39:32

    Pedro1 >> Tak o)

    Vozím v tom medikamenty, co mi předepsal doktor o)

      NKolis - Profil | Út 28.5.2013 12:37:11

      MB >> Děkuji.

        NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 12:29:00

        Kolis >> Vím,jak taky jinak:-))
        Ale přenosný bar máš jednoznačně nejlepší,co jsem kdy viděl:-))))

          NMB - Profil | Út 28.5.2013 12:27:26

          Kolis >> dobře ty!

            NKolis - Profil | Út 28.5.2013 12:25:55

            Pedro1 >> Nikde jsem nebyl, nic nevím, ani babičku jsem nečetl! o)

              NMAXXSKATER - Profil | Út 28.5.2013 12:15:53

              Pedro1 >> =)) Asi si to umím představit a nejspíš teda bude něco na tom, co psal Mysho: "afjee >> a takto to vyzerá keď rodený Presburák vytiahne paty z prdele sveta..... inak asi zmení zaužívané príslovie motáš sa ako maďar v kukurici na : Motáš sa ako P!f po veletrhu :D" S ním bych si fakt nechtěl podle všeho domlouvat něco přesně na čas ... :D

                NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 12:10:39

                MAXXSKATER >> No třeba se pan Kolis rozpovídá,jak se pan P!F vypravil na MRKosraz.
                Mohu jen předeslat,že za hranice se dostal.Zbytek už tak růžový nebyl:-)))

                  NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 12:09:22

                  P!F >> Nejdeš,ale budu si na Tebe dávat pozor,jestli nejsi "tajnej":-)))

                  A mám takový podezření,že s tím byl nějak spojený i pan Ká:-)))

                    NMAXXSKATER - Profil | Út 28.5.2013 12:07:39

                    Butchi >> :-)) Koukám, že ten ty "trable" snad přitahuje, jináč to není možné toto. x) Ale hlavní je, že je sranda.

                      NButchi - Profil | Út 28.5.2013 12:05:27

                      P!F >>
                      Do ignoru určitě ne, spíš naopak - stal jsi se středem Pedrovy pozornosti, takže budeš ještě prosit o ignore :-)))))))))))))))

                        NButchi - Profil | Út 28.5.2013 12:04:31

                        MAXXSKATER >>
                        Nejlepší sraz byl s Pifoněm na MRKsrazu.

                        Táhl jsem tam kvůli němu nejlegendárnější prut MRKu a on normálně nedojel, zloduch jeden!

                          NP!F - Profil | Út 28.5.2013 12:04:27

                          Pedro1 >> A mal som prut predtym v pentapode, bivak za chrbot a bol som ozraly tak, ze mi trvalo asi tri minuty kym som dosiel na to aky druh ryby som to vlastne chytil. Idem do ignore? :))))

                            NMAXXSKATER - Profil | Út 28.5.2013 12:00:07

                            afjee >> :-)) Tyhle srazy s někým, koho znáš jen z netu, bývají úsměvné. =) Kdysi na LANce jsme měli sraz s týmem na nádraží v Praze, spletl jsem si Pika se Šakym, ten neřekl ani slovo, když jsem ho pozdravil, tak jsem usoudil, že byla chyba zdravit někoho cizího na nádru a že se nedivím, že mě nepozdravil, tak jsem se otočil na druhou stranu a čekal, pak mi volal Šaky asi po 30 minutách, že u vstupu do metra a pak jsme s Pikem zjistili, že jsme čekali 30 minut vedle sebe ... :D

                              NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 10:57:06

                              Kolis >> To je ten pravý,to každopádně:-)

                                NKolis - Profil | Út 28.5.2013 10:56:13

                                Pedro1 >> Musím se zeptat Tomáše o)

                                  NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 10:50:27

                                  Kolis >> Rozlezlej?Ve třech diškuz,to je snad v normě,ne?:-)

                                    NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 10:50:06

                                    Mates PB >> Možný to je.Když existuje 50 kg kapr,proč by nemohl existovat 8 kg tloušť.

                                      NKolis - Profil | Út 28.5.2013 10:48:43

                                      Pedro1 >> ....a vůbec, zase si rozlezlej jako mor,

                                      chtělo by to vzbudit Bambusdědka, aby tě umravnil o)))

                                        NMates PB - Profil | Út 28.5.2013 10:45:45

                                        Pedro1 >> Já myslím, že 98 tloušť existuje.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda