Přívlač a dravci

NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 10:43:20

P!F >> Ty jsi chytnul 98 cm bolena na anasové bolelíz???????????

To úplně mění to,co jsem si o Tobě do teď myslel:-)))

    NP!F - Profil | Út 28.5.2013 10:38:18

    Pedro1 >> videl si uz 98cm tlousta? Ani ja nie, tak to musel byt bolen. A kedze zozral ananasove boleziz, je to v podstate kapor, takze ziadny dravec.

      NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 8:58:33

      P!F >> Jako že jsou boleni debilové u nás to vím,ale u Vás být nemůžou.Vždyť se to tady na MRKu psalo tolikrát.Vadí jim lanko,vadí jim návazec,vadí jim silnější vlasec než 0,10 mm,jsou úplně jiní než ti naši.

      Jsi si fakt jistý že se bavíš o bolenech?Že poznáš bolena?Nejsou to tloušti?

        NP!F - Profil | Út 28.5.2013 8:48:33

        MB >> U nas prefikane nie su, zeru vsetko a vzdy, nevadi im lanko, 0.8mm snura a ine veci.

        Trvam na tom, ze nas bolen je kapor. A kapor zuzla, takze neni dravec.

        Ahoj ty tu :o)

          NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 8:47:54

          Takže nejprefíkanější dravec je vlastně předchůdce kapra.

          To se pak nedivím,že kapříci pupíci jsou taky tak chytří.Mnohdy mnohem chytřejší než jejich lovci.

            NMates PB - Profil | Út 28.5.2013 8:45:31

            MB >> ....navíc je to kaprovitá ryba.

              NMB - Profil | Út 28.5.2013 8:43:41

              P!F >> ale nezapomeň že je tak prefikaný ...... nemá zuby a přesto je dravec...no viděl jsi prefikanější rybu ha???

              a to je jen zlomek jeho prefikanosti ......


              ahoj ty tam

                NP!F - Profil | Út 28.5.2013 8:41:14

                Pedro1 >> Bolen je kapor. To je kamos, nie dravec. Nema to zuby...

                  Nafjee - Profil | Út 28.5.2013 8:26:30

                  Mysho22 >> :D

                    NMysho22 - Profil | Út 28.5.2013 8:24:36

                    afjee >> a takto to vyzerá keď rodený Presburák vytiahne paty z prdele sveta..... inak asi zmení zaužívané príslovie motáš sa ako maďar v kukurici na : Motáš sa ako P!f po veletrhu :D

                      Nafjee - Profil | Út 28.5.2013 8:21:46

                      Mysho22 >> Já mu samozřejmě hned psal, kde je a tak, ale neodepsal mi, prý SMSky nečte o)) Pak mi teda volal, že je vevnitř a přijde k hlavní bráně. Přišel, ale k bráně úplně na druhé straně areálu, tak jsme si dali sraz vevnitř u stánku Vlacej.cz. Po chvilce mi volal, že to spletl a je u stánku Nastrahy.cz, ale že prej už jde o)))

                      Komedie jak prase, ale stihl jsem být včas tam, kde jsem měl být, tak to nakonec dobře dopadlo o))

                        NMysho22 - Profil | Út 28.5.2013 8:10:10

                        afjee >> počkaj to akože P!f prišiel načas a po ceste sa stratil iba 2xkrát? :-))




                        NEVERÍM !!!

                          NPedro1 - Profil | Út 28.5.2013 8:02:24

                          P!F >> Prefíkaný bolen je dravců Král.To by jsi už mohl vědět.

                            NKolis - Profil | Út 28.5.2013 7:44:57

                            afjee >> Budu na značce o)

                              Nafjee - Profil | Út 28.5.2013 7:44:28

                              MAXXSKATER >> Setkání s P!Fem bylo úžasný. Měli jsme sraz před branami brněnského veletrhu a po téměř dvouhodinovém čekání mi volal, že je celou dobu vevnitř o))

                                NMAXXSKATER - Profil | Út 28.5.2013 0:26:18

                                P!F >> U něj se tomu fakt nedivím. :-) Afjeeho znají snad všichni a všude ... :-)) A on si na rýpání fakt potrpí (hlavně z jeho strany). =)

                                  NP!F - Profil | Út 28.5.2013 0:04:02

                                  přívlač-men >> budme realisti, zubac nie je ziadny super bojovnik, takze kecat o nejakom vychutnavani super suboja nemoze byt rec. Teleskop ma svoje velke vyhody, ci uz hodne pomala akcia, kvoli ktorej menej ryb padne, ci preprava, ci setrenie casu, ze to netreba vzdy prevazovat... Pride mi to zbytocne a neprakticke, kazdopadne ked chces delicky, chytis rovnako ako s teleskopom, je to o vkuse.

                                    Npřívlač-men - Profil | Po 27.5.2013 23:59:18

                                    P!F >> ok tedy když stačí teleskop. Já je jako dosud tahal na teleskop ale přemýšlel jsem nad tou děličkou.

                                      Nkolja - Profil | Po 27.5.2013 23:57:21

                                      přívlač-men >> určitě stačí, těch 80g je pro mě akorát.
                                      mám od mikada

                                        NP!F - Profil | Po 27.5.2013 23:49:14

                                        přívlač-men >> na rybku sa vyprdni na delicku, zbytocne vyhodene peniaze. Hocijaky teleskop okolo 60 az 100g.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda