Přívlač a dravci

přívlač-men - Profil | Po 27.5.2013 23:48:46

kolja >> Takže 80g stačí. jsi stím spokojen?

    kolja - Profil | Po 27.5.2013 23:45:36

    přívlač-men >> používám 3m na 80g

      přívlač-men - Profil | Po 27.5.2013 23:39:55

      Ahoj chci se zeptat na prut na položenou na candáty. chci si koupit děličku tak 3m ale nevím jakou gramáž může mi někdo poradit díky.

        P!F - Profil | Po 27.5.2013 23:35:14

        u.x.a. >> a uzna mi to RS? Pripadne ked im poviem, ze aj tak za par dni zacina sezona, tak nech prizmuria oci...

          u.x.a. - Profil | Po 27.5.2013 23:02:23

          P!F >> stačí tam gumičkou přidělat 4 zápaky a je to....

            P!F - Profil | Po 27.5.2013 22:59:48

            u.x.a. >> to viem, mne sa jedna o ten tripod prilepeny na udici, ci to je stale chytanie na samosek, alebo to uz je hevyvlacka...

              u.x.a. - Profil | Po 27.5.2013 22:56:31

              P!F >> stačí sítko na čaj to už je regulérní podběrák a navíc kupovanej ..

                P!F - Profil | Po 27.5.2013 22:54:28

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> staci maly tripod co by som si len tak primontujem na udicu, co by sa s tym dalo aj nahadzovat? Nieco ako akvaristicka sietka ako nahrada podberaku do povinnej vybavy?

                  u.x.a. - Profil | Po 27.5.2013 22:21:35

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> je to hrozně zamotané,ale věřím ti...

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 27.5.2013 22:18:50

                    u.x.a. >> když dáš jerk na vlas pod háček a mas tripod,tak muzes cely rok

                      u.x.a. - Profil | Po 27.5.2013 22:00:11

                      v ML je ulovená štika na jerka,jak je to tedy s tím vláčením ,já myslel že se může jen na steramery 15-20cm jak doporučuje Mratin Grún v instruk.videu...

                        afjee - Profil | Po 27.5.2013 20:54:12

                        Kolis >> Dám ti pak vědět, až to mantes zjistí o)

                          Kolis - Profil | Po 27.5.2013 20:45:10

                          afjee >> Spoléhám na tebe.. o)

                            LosPafkos - Profil | Po 27.5.2013 20:11:58

                            PepanD >> u vody je to sportovní chlastání a to je nejvíc :-))

                              PepanD - Profil | Po 27.5.2013 20:09:14

                              LosPafkos >> Máš chlastat u vody, nebo doma. To vyjde na stejno......:-))))

                                LosPafkos - Profil | Po 27.5.2013 20:06:55

                                LudaT >> a jak je to, když vyjde 16.6 na Silvestra,ha ? :-))

                                  mantes - Profil | Po 27.5.2013 19:30:05

                                  afjee >> jo psal jsem aji na črs ale zatím neodepisujou:)

                                    P!F - Profil | Po 27.5.2013 18:56:45

                                    Pedro1 >> dravci?

                                      u.x.a. - Profil | Po 27.5.2013 17:41:15

                                      afjee >> koukej tak 4dny před na novu možná Coranteng řekne víc,jinak už teď můžeš chytat na streamery 15-20cm na bílou rybu ale občas se splete štice,céčko atd..

                                        afjee - Profil | Po 27.5.2013 16:23:25

                                        mantes >> Čus, jak to je tedy s tou zahájenou? Může se chytat už patnáctého, když šestnáctého vychází na neděli? Já se raději tady ptát nebudu, protože by si ze mě akorát dělali srandu. Napiš mi to pak do SZ až to zjistíš, dík.

                                          Červené karty: Fish man, raušík, Heineken*, carpskills, Netipa - Posledni hl, Blbka Netipa, Wans, Heineken***, Heineken*****, nhgjhgjhgjghj, Lojzakk, 46547513248512348941, nornik-l, nornik-m, nornik-n, nornik-o, stara-voda